152 verlichte geesten, 1 doorgeslagen complotters en 3 trollen aanwezig, 3382 leden

RSS-feed van artikelen Twitter-feed van artikelen Zapruder Inc.

AIDS: de consensus genoom / reageer

Door Patrick Savalle (Patman), gepubliceerd op 15-03-2007 14:00, 15 reacties, rubrieken: Corporatisme, Big Pharma, Politiek, Cover-ups, Wetenschap, AIDS

imageHoe kan het dat er meer dan $150 miljard aan onderzoek is uitgegeven zonder enig resultaat? Hoe kan het dat een hele beroepsgroep toch het idee heeft dat ze desondanks zinnig werk doen? Hoe het dat artsen en internisten hun patienten dodelijke medicijnen gaan verstrekken in de veronderstelling dat ze hun patienten daar een dienst mee bewijzen? Hoe kan het dat duizenden laboranten ervan overtuigd zijn dat ze met hun testen dingen gaan aantonen die de fabrikanten van die tests in de kleine lettertjes van de tests betwijfelen? Er moet toch iets zijn dat ze overtuigd?

Dat is er. De hele AIDS-theorie (HIV → AIDS → DOOD) staat namelijk als een huis. De hele theorie is bijzonder overtuigend. Het is binnen zichzelf een compleet sluitende set redeneringen waarin duizenden gereputeerde wetenschappers en nog veel meer medici zich helemaal kunnen vinden.

Aan de basis van de hele redering en de miljardenindustrie staat echter een dubieuze aanname. Een aanname die niemand waarschijnlijk meer durft te controleren omdat dan het hele AIDS-kaartenhuis kan instorten en iedereen die erin deelnam plotseling schuldig kan blijken aan dood door nalatigheid misschien zelfs door schuld. Op z’n minst schuldig zal blijken aan schadelijke goedgelovigheid.

Aan de basis staat de HIV-genoom. Als je HIV wilt bestrijden, moet je het kunnen herkennen en dat kan met zijn genoom. Een genoom is de bouwtekening van een organisme (of virus). Zijn DNA, of in geval van een retrovirus als HIV, zijn RNA. Van HIV is de genoom ook bekend. Want wat meten al die laboranten anders als ze iemand seropositief verklaren met hun PCR, ELISA of Western Blot tests? En hoe kan anders met PCR worden vastgesteld dat de medicijnen HIV onderdrukken? En wat gebruiken al die AIDS-wetenschappers dan anders bij al hun berekeningen, simulaties en experimenten? De HIV-genoom is bekend zodat nu iedere wetenschapper over de hele wereld HIV kan herkennen.

Hier is de HIV-genoom.

image

De HIV-genoom is bekend maar dat komt niet omdat iemand die genoom ooit zelf met eigen ogen heeft gezien. De HIV-genoom is een consenus-genoom. Een aanname. De HIV-genoom is virtuele, nooit gecontroleerde genoom waarvan Dr. Gallo heeft gezegd dat het van HIV is. Dr. Gallo is een twijfelachtige wetenschapper met een reputatie van fraude, diefstal, oplichting en wetenschappelijke onzorgvuldigheid en die man gelooft nu iedereen op zijn woord. Vrijwel de complete medische wereld gelooft een bewezen oplichter op ab-so-luut niets meer dan zijn woord.

Dit is geen overdrijving, dit is geen stemmingmakerij maar het lijkt me zeker geen wetenschap.

Een medicijn kan niet worden gevonden. Het klassieke, virologische bewijs voor de besmettelijkheid van AIDS kan niet worden geleverd. Het hele AIDS onderzoek zit muur- en muurvast. Zou het misschien kunnen dat die genoom helemaal niet de genoom is van een virus dat ons aan het uitroeien is maar dat het gewoon onschadelijke lichaamseigen DNA betreft en dat het daarom in zoveel zieke en gezonde mensen kan worden gevonden? Kan het zijn dat het DNA is dat onder bepaalde omstandigheden in bepaalde individuen meer aanwezig is dan in andere maar verder niets doet? Daar zijn aanwijzingen voor. Veel aanwijzingen. Kan het zijn dat de reden dat er geen medicijn kan worden gevonden, is dat we de ziektekiem nog nooit hebben gevonden? Dat kan. Ook daar zijn heel veel aanwijzingen voor.

Het HIV zoals dat door de wetenschap wordt gebruikt is geen bewezen virus maar een aanname. En als je met dit in je achterhoofd nog een keer kijkt, zal je AIDS-wetenschap zien voor wat het volgens ons werkelijk is: een logische tautologie, een cirkelredenering waar niets tegenin te brengen valt om de simpele redenen dat de theorie ontestbaar is gemaakt. Het heeft door alle bijzondere aannames meer weg van religie die op goed geloof moet worden aanvaard dan van een solide wetenschappelijke theorie. Met als gevolg dat er duizenden en duizenden mensen sterven aan de medicijnen zonder dat ooit bewezen is dat ze ziek waren. Dat er honderduizenden mensen sterven omdat niet hun honger en leefomstandigheden worden gezien, maar een virtueel virus.

1) Een aanvaarbaar bewijs is een volgens de regels van het vak geisoleerd HIV met als resultaat een electronenmicroscoopfoto van het virus.

Precies hoe is dr Gallo dan tot de HIV-genoom (aanvankelijk nog slechts gespecificeerd in termen van proteines? Biochemicus Wilhelm Godschalk legde me in onze reviewsessies uit hoe dat gebeurde. Het is extreem schokkend, want realiseer je dat de hele AIDS-theorie gebaseerd is op onderstaande oplichting:

Uit mijn artikel: Deze consensus-proteines zijn gespecificeerd door dr. Gallo

Reactie van Wilhelm: Volkomen juist. Het is interessant om te weten hoe hij dit deed. Hij fractioneerde een mengsel van bloedplasma-monsters van, naar ik meen, zo’n 30 verschillende AIDS-patienten op een suikergradient in de ultracentrifuge. Na centrifugatie hebben alle bestanddelen de zone opgezocht die dezelfde dichtheid heeft als zij zelf. Aangezien HIV als retrovirus wordt aangeprezen, zou het (als het bestaat) gevonden moeten worden bij een dichtheid van 1.16 g/ml. De fractie met deze dichtheid vertoonde echter geen virusdeeltjes (noch bij Gallo, noch bij Montagnier, die hem voorging en waarvan Gallo het oorsponkelijke preparaat jatte). Wel worden er bij 1.16 g/ml verschillende eiwitten gevonden. En nu komt het ongelofelijke: Gallo pikte uit deze verzameling van eiwitten juist diegenen die het sterkst reageerden met de antistoffen die aanwezig waren in het bloed van HIV-verdachte personen! Dat is natuurlijk in een kringetje redeneren. Zoiets kan echt niet. Een “HIV-testkit” bestaat dus uit eiwitten die om te beginnen al afgestemd zijn op antistoffen in het bloed van testpersonen uit bepaalde bevolkingsgroepen (zoals homosexuelen of drugsgebruikers).

eKudos NUjij MSN Reporter Facebook Tell-a-friend
Dawkins | 15-03-2007 15:32
13262 Hij doet dus twee enge dingen. Hij heeft geen virus gedecteerd en de dichtheid van die eiwitten en de dichtheid van het virus hoeven natuurlijk niets met elkaar te maken hebben. Klinkt inderdaad als een cirkelredenering.

Het is overigens HET genoom, niet DE genoom.
Patrick Savalle (Patman) | 15-03-2007 15:45
13263 Oei, er ging wat mis met de programmering, nu staan er twee nieuwe artikelen. Maar laten staan?
Gera | 15-03-2007 15:46
13264 Laat maat staan, Patman. Vindt vast niemand erg.
Patrick Savalle (Patman) | 15-03-2007 15:48
13265 We zitten toch al in een AIDS-overkill. Nee maar zonder dollen, ik had serieus wat feedback van Kortjakje hierin willen verwerken. Mijn medeauteurs klaagden er ook al over, maar nu merk ik het zelf ook: er lijkt een bug te zitten in de programmering van toekomstige artikelen. Dus, excuses, dit artikel was eigenlijk pas later geplanned, het artikel op zichzelf is wel gereviewed en vertegenwoordigd wel de standpunten van de dissidenten.
Antagonizer | 15-03-2007 16:26
13267 Als Kortjakje zijn feedback hierin kwijt wil kan dat natuurlijk altijd nog.

We are God here, remember?
rasberry
Rastaman | 15-03-2007 17:41
13272 Volgende keer een stukje zonder die eeuwige Wilhelm G?
| 17-03-2007 04:11
13365 >"Volgende keer een stukje zonder die eeuwige Wilhelm G?"

Zou je wel willen, hè, Rastaman?
| 18-03-2007 01:33
13431 Zou het niet kunnen dat een rotsvast, kritiekloos geloof in HIV wordt veroorzaakt door GZGV (het Geloofd Zij Gallo Virus)?
| 28-05-2007 12:44
17826 Wat is dit nu voor onzin. Aids testen zijn redelijk betrouwbaar zo'n 95 % ofzo. En als er HIV is vastgesteld wordt er nog een test gedaan. Degene die HIV hebben ontwikkelen bijna allemaal AIDS op den duur. Er is echter een redelijke grote groep die dit niet ontwikkeld, dit is uitgezocht en heeft te maken met een andere genetische structuur, ze ontwikkelen wel een goede afweer tegen HIV. Zal zo rond de 80% aids ontwikkelen en dan wordt nu beweert dat er uitgegaan wordt dat het Gnoom van het aidsvirus misschien wel helemaal niet klopt. Als het niet zou kloppen, zouden niet zoveel mensen eraan sterven. Het enige wat dan mogelijk is dat ze niet aan AIDS sterven maar aan een andere ziekte, die met dit Gnoom te maken heeft. Maar dan nog moet je dan van dit gnoom uitgaan omdat het bij mensen wordt aangetroffen die ziek zijn. Dat die dr Gallo een slechte reputatie heeft wil niet zeggen dat zijn conclusie fout is. Dat is een kromme bewering. Ook "slechte" wetenschappers kunnen het bij het goede eind hebben en "goede" kunnen de plank compleet misslaan.
Patrick Savalle (Patman) | 28-05-2007 14:20
17830 Denk je echt dat HIV-testen betrouwbaar zijn? Lees dit even: http://zapruder.nl/portal/artikel/aids_er_bestaan_geen_hiv_tests/
Willhelm Godschalk | 28-05-2007 15:43
17835 [cite]En als er HIV is vastgesteld...[/cite]

<Zucht Daar doe je nou al die moeite voor...
Beste Marc, er wordt helemaal geen HIV vastgesteld. De test (ELISA of Western Blot) toont alleen maar antilichamen aan, geproduceerd door het immuunsysteem tegen... ja, wat? We weten het echt niet. En als je de bijsluiters leest van de farmaceutische bedrijven die de testkits produceren, dan staat daar duidelijk in dat de test niet gebruikt kan woden voor het aantonen van HIV. Die mededeling is bedoeld om het bedrijf vrj te pleiten als er ooit gerechtelijke stappen tegen hen worden genomen (en dat zit er dik in).

[cite]Als het niet zou kloppen, zouden niet zoveel mensen eraan sterven. Het enige wat dan mogelijk is dat ze niet aan AIDS sterven maar aan een andere ziekte, die met dit Gnoom te maken heeft[/cite]

Inderdaad sterven al die mensen niet aan AIDS, maar aan iets anders. Maar waarom zou dat iets met het consensus-genoom van "HIV" te maken moeten hebben? Je kan toch ook "gewoon" aan malaria, tuberculose, of ondervoeding dood gaan?

[cite]Maar dan nog moet je dan van dit gnoom uitgaan omdat het bij mensen wordt aangetroffen die ziek zijn.[/cite]

Oei! Een enorme denkfout. Bij mensen die ziek zijn tref je allerlei dingen aan die je bij gezonde mensen ook aantreft. Er zijn teveel zieke mensen die niet seropositief zijn, en teveel kerngezonde mensen die wel seropositief zijn, om deze theorie serieus te nemen.

Ik heb deze geloofsovertuiging ook bij anderen aangetroffen. men stelt een virus (HIV) centraal; dat is de oorzaak van alle menselijke ellende. Alle feiten worden aan dit dogma aangepast.
Gera | 28-05-2007 18:43
17845 @Marc

Eigenlijk wilde ik überhaupt niet reageren op je posting. Ik was een beetje pissig dat je kennelijk zonder je in te lezen (er is hier werkelijk voldoende leesmateriaal aanwezig om dat te doen) je afkeurende reactie plaatste.

Na de ingehouden reactie van Patman en het uitgebreider antwoord van Wilhelm (hij schijnt nooit moe te worden dit soort vragen serieus te beantwoorden) geef ik hier toch mijn tweecentenbijdrage.

Mijn vrouw, beste Marc, is seropositief. Een jaar of vijf inmiddels. De helft van die periode heeft ze aidsremmers geslikt en ondervond ze de ‘bijverschijnselen’ (feitelijk de enige werking) van die chemische troep. Ze had haar aftakeling ongetwijfeld nog een reeks van jaren kunnen volhouden, maar gelukkig koos ze er voor om het gif terug te brengen naar de apotheek. Ze heeft enige tijd nodig gehad om te recupereren, maar verkeert inmiddels weer in blakende gezondheid. HIV-tests en controle door een internist hebben we beide afgezworen. We hechten teveel aan het leven.

Wilhelm benadert het vanuit een wetenschappelijke optiek, Patman vanuit zijn positie van onderzoeksjournalist. Wij benaderen HIV/AIDS vanuit de positie van betrokkenen.
De conclusie blijft dezelfde: laat je niet in de zeik nemen. Laat je in elk geval niet testen totdat je verdomd goed weet hoe de zaak in elkaar zit. Zapruder en Andere Kijk, maar ook talloze andere sites wereldwijd bieden concrete informatie, ondersteund door duizenden wetenschappers/academici.
| 10-06-2007 08:22
18716 Beste Gert,Wilhelm en Patman,

ik had me inderdaad niet ingelezen in de materie, maar dan nog na bestudering van de feiten blijven er nog veel vragen over. Ik heb gelezen o.a. een interview met Stefan Lanka, dat AIDS volgens hem geen immuniteitsprobleem is maar een energie deficientie probleem. Volgens hem ontstaat Aids door gebrek aan zuurstof in de cellen, onstaan door stikstof oxiden o.a.
Agar agar is a protease inhibitor en zou kunnen helpen tegen kanker. Aids kan volgens hem genezen met bestaande methoden en niet volgens de verkeerde theorie van immuniteit.
Bij mij blijft dan de vraag waarom sterven er dan nog zoveel mensen aan AIDS en waarom zijn het aantal HIV dragers in Nederland toegenomen ( dat kan dan volgens jullie verklaard worden doordat iedereen met bijv. griep HIV kan hebben). Als er veel mensen zouden genezen door bijv Agar agar, dan zouden de mensen er toch wereldwijd van horen. Ik snap ook wel dat de medische industrie daar geen baat bij heeft, maar ze kunnen de vrije meningsuiting niet stoppen hoogstens vertragen. En laatst die gebeurtenis in Groningen, een aantal homo's geinfecteerd met HIV besmet bloed, na testen bleken een aantal een grotere hoeveelheid antilichamen te hebben en dus volgens de huidige definitie HIV positief. Hoe verklaren jullie dat? je krijgt een injectie met bloed en je bent besmet terwijl in dat bloed geen HIV zit volgens jullie want het bestaat niet. En ineens werd hij positief getest. Dan zouden mensen die bloed ontvangen ook HIV besmet moeten raken of in ieder geval een groot percentage.

Het is interesant te volgen en ik benader dit ook vanuit wetenschappelijk oogpunt hoewel ik niet accuraat daarin ben. Ik ga graag de discussie aan.

Marc
Patrick Savalle (Patman) | 10-06-2007 10:56
18718 Hey Marc, om te beginnen, Wilhelem en JeroenG zijn de experts, ik heb alleen maar goed ingelezen. Een paar dingen kan ik er wel over zeggen echter, maar controleer het voor jezelf.

In die Groningse zaak, waren de slachtoffers ook seropositief na afloop? Heb ik nergens gelezen, zou wel kunnen. Wat seropositiveit betekent is onbekend, er bestaan geen HIV-test simpelweg om de gouden standaard (ijking aan echte HIV) niet bestaat. Alle test hebben in de bijsluiter dan ook sterke disclaimers. De relatie tussen seropositiviteit en het op den duur ontstaan van AIDS is onduidelijk. Seropositiviteit of datgene wat het veroorzaakt hoeft niet besmettelijk te zijn, als jij wordt geinjecteerd met bloed, kan er ook een reactie optreden die bv. een valse posiief veroorzaakt op de test. Het is een bekend feit dat bloedtransfusie een veroorzaker van valse positieven in de test is. Daarnaast moet je voorstellen, en dit is echt ongelovelijk, dat een HIV-test niet een objectieve test is, maar een interpretatie. De uitslag is afhankelijk van jouw sociale / maatschappelijke / lichamelijke omstandigheden. De testresultaten worden geinterpreteerd met die zaken in het achterhoofd. Alsof het veronderstelde HIV in je lichaam daar rekening mee houdt. Zo van 'ow, ik zit nu in het bloed van een drugsgebruiker, laat ik nu eens actief worden' en anders niet. Op z'n minst vreemd.

Hoe dan ook, maak voor de zuiverheid van de discussie dus altijd onderscheid tussen seropositief (wat gemeten kan worden, zij het op een wat subjectieve manier) en HIV-besmet (wat niet gemeten kan worden). Maak ook altijd onderscheid tussen besmettelijk of, laat ik het noemen 'reactief'. Wellicht dat daar een officiele term voor bestaat, maar wat is dat seropositiveit ook geactiveerd kan worden bij een ander zonder dat er iets wordt doorgegeven.

Over die HIV-test heb ik twee artikelen geschreven:
http://zapruder.nl/portal/artikel/aids_de_pcr_test_en_viral_load/
http://zapruder.nl/portal/artikel/aids_er_bestaan_geen_hiv_tests/

Als je echt intensief wilt lezen wat er aan de hand kan zijn, raad ik je dit document aan:
http://www.sparks-of-light.org/HIVGATE.htm

Wat betreft de oorzaak van AIDS (dus niet seropositiviteit), het klinkt niet onlogisch wat bijv. Peter Duesberg zegt, dat een langdurige blootstelling aan ondervoeding, infectieziekheid, chemicalieen, medicijnen enz. enz. op een gegeven moment teveel wordt voor je lichaam. Dat is dit document:

http://zapruder.nl/zaplog/artikel/onderbouwing_van_de_theorie_dat_drugs_aids_remmers_en_ondervoeding_aids_ver/

Tenslotte, deze hele discussie is voor de slachtoffers in die Groningse zaak vrij onzinnig. Stel dat ze echt HIV-besmet zijn geraakt. Wat dan? Er is geen medicijn, het enige dat je eraan kan doen, is slopende chemokuur nemen. De komende 5, 6 jaar van je leven schijtend en kotsend en met langzaam uitvallende organen door het leven gaan zonder nog enig normaal sociaal contact en dan blij zijn dat je niet wordt gemold door de AIDS zelf? Lijkt me geen alternatief, maar dat is wel het traject waar je dan ingedrukt wordt.

En wacht even tot Wilhelm dit oppikt en reageert...
| 20-06-2007 19:12
19394 Deze week heb ik bloed gegeven. Ze vragen wel altijd bij het doneren van bloed of the de laatste 2 weken ziek bent geweest, want anders mag het niet. Dat ik een salmonella vergiftiging had gehad was klaarbleikelijk geen reden de donatie te weigeren (langer dan 1 maand geleden), de mogelijkheid dat de salmonella resisterend was, werd niet bekeken. Wat zou de uitslag zijn als ik na een griepje doodleuk toch bloed ga geven? Beter niet uitproberen, lijkt me niet prettig een berichtje te krijgen. U bent positief bevonden bij de HIV test....
Jouw reactie

*naam:

Email:

Onthoud mijn inloggegevens in een cookie

Email mij bij opvolgend commentaar

*Laat zien dat je geen spambot bent door het onderstaande woord te typen:


opmaken van je reactietekst
lees hier de huisregels
xhtml 1.1 · css/2 · rss 2.0 · WAI · site by Patrick Savalle · hosted by Digitux