Het is geen grap, en het zou ook niet grappig zijn als het er wel een was. Het is, in feite, behoorlijk ziek.In dit interview* hoort u politicoloog Michael Parenti, die aankaart hoe de Amerikaanse staat een nog nooit eerder vertoonde oorlog voert met pesticiden tegen een naar verluid bijzonder gevaarlijke mot, die een bedreiging zou vormen voor honderden gewassen—een niet nader onderbouwde, laat staat aangetoonde, beschuldiging. De regering strooit pesticiden uit over de lucht, met laagvliegende vliegtuigjes, naar verluid tegen de mot maar naar alle waarschijnlijkheid tegen de bevolking zelf.Geheel “toevallig” wordt het gif vooral uitgestrooid over progressieve, stedelijke gebieden, die normaal gesproken democratisch stemmen. Gouverneur van Californie (waar veel van de vluchten gepland zijn) Arnold Schwarzenegger ontving meer dan een ton in zijn verkiezingskas van een direct betrokkene bij de productie van het gif, dat de sinistere naam Checkmate draagt.
Onder CC overgenomen van yelamdenu
Beproefde recepten van de fascistische staat worden door de federale regering van de VS gebruikt om gebieden als Monterey en Santa Cruz vanuit de lucht te besproeien met gif. Want omdat de mot (een volkomen onschuldig diertje dat welig tiert in alle andere delen van de wereld waar het voorkomt, zonder ooit schade aan te richten aan gewassen) werd verklaard tot gevaar voor handelsgewassen, wordt het gif om de mot mee uit te roeien een zaak van “Homeland Security”. U raadt het al, dit houdt in dat alles mag: het gif hoeft niet te worden getest op schadelijke effecten. Welke chemische stof, of het nu toxisch is, of carcinogeen (kankerverwekkend), of hormonaal, of wat dan ook, elke schadelijke invloed op mens, dier en plant is irrelevant, als de “nationale veiligheid” op het spel staat. Aangezien de Amerikaanse overheid echter nog nooit tegen de bevolking gelogen heeft, kunnen we hier natuurlijk blind op vertrouwen. Het interview met Parenti biedt meer fascinerende details over hoe de Amerikaanse regering fascistische technieken inzet om een mogelijk ongehoorzame bevolking eronder te houden. Parenti beschrijft de gifstrooioperatie als een aanval op de bevolking als zodanig. Mogelijk denken de daders dat bijwerkingen als onvruchtbaarheid, die bepaalde stoffen in “Checkmate” hebben, een aangenaam effect zijn van deze misdadige vergiftiging.Fascisme is geen anachronisme, geen ingevroren stuk geschiedenis van decennia geleden—het is een model voor de staat, de totale fusie van corporaties met de staat (zoals Mussolini het zelf stelde), vergezeld van repressie van dissidente stemmen in het binnenland en oorlogen voor winst en expansie in het buitenland (komt iets daarvan u bekend voor?).Misschien is het een goed idee als de Amerikaanse bevolking eens uitvogelt waarom de staat liegt over deze mot, en welke belangen zitten achter deze misdaad tegen het milieu en de volksgezondheid.Zie voor het lokale en nationale activisme tegen deze bizarre gang van zaken http://stopthespray.org/.* Excuses voor een kleine oneffenheid ongeveer in het midden van de mp3. Met dank aan TucRadio voor het interview.
dat de sinistere naam Checkmate draagt.
Natural enemies of the egg, larvae and pupa can maintain adequate control of this pest if the predators have not been killed by orchard sprays for other pests.
maar goed ik ben klaar met jullie schapen. ciao
En Jesus was de zoon van cleopatra, en julius ceasar.
ceasarian is niet vermoord. maar naar india gestuurd voor zijn veiligheid.
en daar heb je de verloren jaren van jesus.
maar goed zo dom zijn jullie
... jesus is zogenaamd uit een maagd gekomen WAT NIET KAN!.
maria kon ook geen kinderen krijgen. of josef was ontvruchtbaar.
en aangezien josef en maria opeens een kind hadden die uit een maagd is gekomen. geadopteerd dus in moderne woorden. Of toevertouwd aan 2 mensen. cleopatra heeft dit plan zelf gemaakt omdat zei wou dat de macht in haar family bleef
en jesus op zijn 17 pas weggestuurd naar india waar hij het geloof CRISTENEN (krishna)
ging leren en genezen met medicijnen en mentale krachten beheersen. Zei heeft zelfmoord gepleegd met een slang.
dat zijn jesus verloren jaren. Tot hij terug kwam (zogenaamd uit de dood) zo overtuigde hij de mensen da hij de ZOON van god was.
jesus is in het geheim samen met de romeinen beggonnen aan een nieuw plan (NET ALS DAT ZIJN KRUISIGING EEN PLAN WAS) om een geloof te verspreiden in rome,
om de macht te behouden in de family onder een ander geloof. en is uitgegroeid tot heel de wereld vandaag de dag Cristenen(krishna) eigenlijk zijn ze egyptys- hebreeuws bloed.
cleopatra selena, jesus(cesarian)'s halfzuster, dochter van marcus antonius en cleopatraVll is Maria magdelena.
Er staan 2 hints in die naam (MAR) van marcus en (ELENA) van selena MAGDA is een stadje waar zei de naam van heeft genomen.
Jesus heeft ook 2 hints achtergelaten, J C (Julius Ceasar) en j us. (julius)
Jesus komt van IESOUS, wat betekent de zoon van ISIS.
Cleopatra geloofde en beweerde (en niet alleen zei) dat zei de reincarnatie van ISIS was.
Dus ja IESOUS (jesus) is de zoon van ISIS. En ISIS is cleopatra.
En zo heb ik ook een theorie over god.
Cesarian en selene, Jesus en magdalena dus, hebben een kind gekregen.
Nu ga ik over het vrijheidsbeeld begginnen.
als je het beeld van selena en het vrijheids beeld naast elkaar zet zie je dat het vrijheids beeld erg veel op selena lijkt. zelfde neus zelfde gezicht. Dit vrijheids beeld lijkt ook zwanger te zijn uitgebeeld. als je goed naar de buik kijkt!
daar is nog een hint, net als de duizenden hints die er zijn, de soort krans die ceasar en jesus op hun hoofd dragen net als het vrijheidsbeeld.
selene heeft de bloedlijn van cleopatra jesus en zichzelf doorgezet.
door samen kinderen te maken. deze bloedlijn is de britsche royale family die samen met de rothchilds bankiers family (afstammelingen van koning david)
(solomon van babylonie)nu nog steeds achter de schermen opereert met hun grootste britsche colonie AMERIKA.
en ik zal niet stoppen met dit onderzoek tot dit bevestigd is.
ik ben in mijn eentje hier mee bezig omdat de halve wereld zo negerend is en het niet eens intereseert terwijl het de grootste puzzel van de historie is.
en nog een leuke ook vind ik dan.
nou ik zal jullie wel op de hoogte houden
yelamdenu
je moet eens stoppen met andermans teksten kopieren en met je eigen kennis komen aap. ... Typ zelf iets en kom met je eigen shit niet gekopieerd van een site want je ben doorzichtiger als een raam. idioot!
je weet wel dat ik gelijk heb je kan er alleen niet tegen net als 90% van deze teringaardbol.
ik heb gewoon gelijk en KRISHNA heb zeker iets met cristenen te maken je moet eens goed nadenken en niet te veel geloven van wat ze willen dat je dat gelooft.
misselijk mannetje.
vermaak je maar raak rukker.
maar ik heb gelijk.
en jij ben een dwaas een echte.
Ach ja God maakt ook grapjes,
en daar ben jij er 1 van
De hersengarage van Zapruder Inc.
Walvisvet als biobrandstof
Verslaafd aan Russisch aardgas
De les van Libië
Europa geeft Iran schot voor de boeg (en in eigen voet)