149 verlichte geesten, 0 doorgeslagen complotters en 8 trollen aanwezig, 2887 leden

RSS-feed van artikelen Twitter-feed van artikelen Zapruder Inc.

Big Pharma: in de buik van het Beest / reageer

Door Antagonizer, gepubliceerd op 29-07-2009 23:00, 23 reacties, rubrieken: Corporatisme, Big Pharma, Dissidenten, Maatschappij, Bewustwording, Geopolitiek, Complotmechanismen

EVILLLLL!!Dr. John (Rengen) Virapen is een dokter die ruim 35 jaar voor de grote pharmabedrijven heeft gewerkt en hij doet een boekje open over de verrotheid van deze business, die als enige doel heeft symptomen te bestrijden en zoveel mogelijk (slechte) medicijnen te verkopen. Het is vaker op Zapruder gezegd: deze industrie heeft geen baat bij het genezen van mensen, omdat er veel meer geld te verdienen is met het levenslang verstrekken van medicijnen. De complete mestkar wordt uitgereden over deze evil industrie: smeergelden, manipulatie van dokters en patiënten, ondeugdelijk of niet-bestaand medisch onderzoek, ondeugdelijke medicijnen, het verzinnen van ziektebeelden en de onzalige verstrengeling met regeringen en de MSM. In deze vierdelige presentatie horen we alles wat we eigenlijk al wisten, maar waarvan we stiekem hoopten dat het toch niet zo zou zijn.


Deel 1 van Dr. John Virapen’s presentatie

Bekijk hier deel twee, drie en vier.

eKudos NUjij MSN Reporter Facebook Tell-a-friend
Rik | 30-07-2009 04:13
59027 Juist door de verstrengeling met de MSM en regeringen kunnen wij hier alweer niets meer aan doen. Regeringen zullen alles in het werk stellen om maar te blijven verkondigen dat alles wat de pharma doet in het belang is van de mensen, wat het dus niet is.

Heel onnozel vragen onze parlementariers zich af waarom de bevolking de politiek niet meer vertrouwd, de logische verklaring is dat het parlementariers zijn en geen VOLKSVERTEGENWOORDIGERS. IK wacht op het moment dat er weer volksvertegenwoordigers komen, pas dan zal er weer een kritisch geluid komen. Helaas, het zal een ijdele hoop zijn.
Rik | 30-07-2009 04:29
59028 Dankje Antagonizer voor dit artikel, jammer dat gepensioneerden alleen uit de school durven te klappen, dat had hij vele jaren eerder moeten doen. 35 Jaar lang heeft hij meegewerkt om dat systeem in gang te houden. Ik kan het wel waarderen dat hij nu wel openheid geeft overigens.
parliament | 30-07-2009 06:34
59030 De emotie zit hoog voor een leven hard werken en pensioengelden blijken op te geraken in huizen die niet meer verkocht of verhuurd kunnen worden, annex onbetaalbaar zijn. Het spaargeld zit in de bouw en een nieuw seizoen komt er aan na de vakantie. Dan is het pas crisis. Niemand kan de huur of aflossing nog betalen. Geniet van je laatste cola aan het strand, overigens wat een film commercial is van de afgelopen 50 jaar.
JeroenG | 30-07-2009 09:38
59034
I have been just as criminal as they are

Goeie vondst Antagonizer!
Now I need to give him his "impf [?] for "masern"

In beeld staat "Vermassen = measured (mandatory?). Het gaat natuurlijk om een inenting tegen mazelen wink
Profeet | 30-07-2009 09:55
59035 Deze ga ik vanavond kijken!

Goed plaatje bij dit topic smile
LordMike | 30-07-2009 12:00
59036 De commentaar is vrij goed bij dit artikel.

Ik ben wel blij dat ik altijd geweigerd heb om medicatie te nemen, omdat ik dit niet vertrouwde, immers waarom zouden ze mij een lichaam geven dat enkel kan onderhouden worden door chemische stoffen en zichzelf niet kan repareren? Althans zo simpel d8 ik vroeger, ondertussen ben ik al wel wat ouder en heb wel het een en ander geleerd over de farmaceutische industrie en het menselijke lichaam.

Ik heb een enkele keer medicatie genomen omdat ik 40° koorts had, maar voor de rest heb ik zelf nooit mijn wonden ontsmet, niet laten naaien, en alle kleine kwalen gewoon laten voorbij gaan door rust en goede voeding, Heb wel eens pijnstillers genomen omdat mijn tand moest getrokken worden en ik in Nederland was, waar het mij ook verbaasde dat je deze gewoon in de winkel kon kopen, terwijl in België alleszins enkel bij de apotheker te krijgen is.

Maar ik mag eigenlijk wel niet veel slecht over mijn dokter geven, hij heeft mijn mening altijd gesteund en mij andere oplossingen gegeven, en heeft mij zelf nooit deze 'drugs' aangeboden, dus ik denk dat ik vrij gelukkig mag zijn dat ik deze dokter heb gehad en zelf zo koppig was om geen medicatie te slikken.

Ik heb het eerste deel gezien, en jah het bevestigd inderdaad gewoon mijn vermoedens. Imho ligt nog altijd de basis van een goede gezondheid bij een gelukkige persoon die gezond kan eten en genoeg rust kan nemen zowel fysiek als mentaal. Maar zelf dit word dan weer tegengewerkt door de Voedselindustrie wat weer een vicieuze cirkel teweeg brengt. Lang leve de bewuste mens en Zapruder !
Debsy | 30-07-2009 12:05
59037 Die Rima Laibow vind ik wel een beetje een dubieuze tante.

http://www4nl.dr-rath-foundation.org/extras/codex/codex-moderngeneral.html

Beetje scare tactics. We moeten allemaal bang worden voor de grote boze wolf dat weerhoudt ons er letterlijk van in ons eigen kracht te gaan staan.
Antagonizer | 30-07-2009 12:25
59038 Ik ben ook niet zo gek op Rima Laibow. Vind het stukje op het eind waarbij zij opdraaft dan ook minder. De Codex Alimentarius is iets wat zeker goed in de gaten gehouden moet worden, maar Laibow en haar man zijn geen zuivere koffie.
Debsy | 30-07-2009 12:37
59040 Inderdaad!!
Je ziet trouwens aan het eind dat die John haar ook irritant vind. haha
Siegfried Bok | 30-07-2009 13:43
59041 Grappig hoe Antagonizer het heeft over de strontkar die medische maffia heet.
Schreef hierover enkele jaren geleden op een "spiritusforum" het volgende verhaaltje.
De strontwagen

Hiep Hoi, Ik ben gerealiseerd!
Hiep hoi ik voel me blij en opgelicht!
Ik ben gerealiseerd!
Ik ben verlicht!
Het is me gelukt en ik mag van geluk spreken!
Ik was gereïncarneerd als vuilnisman en uniek in deze wereld van Zelfgerealiseerde Goden.
Nu ben ik verlicht van deze hardnekkige reïncarnaties en slaak een zucht van verlichting.
Ik behoefde daar zelf niets voor te doen, dus van zelfrealisatie is geen sprake en dus ben ik gelukkig zonder trots te kunnen zijn, want anderen deden het voor mij.

Mijn vader ... mijn grootvader ... en Oh laat me ophouden!
Ze waren er allemaal om de stront van andere mensen op te ruimen.
Het lijkt wel een ziekte in mijn stamboom ...een soort boom-pandemie zal ik maar zeggen.
Heel vroeger waren de strontruimers er voor de "gemeen"schap.
Deze bestaat al langer dan vandaag en was na de tijd van de echte "samen"leving, zal ik maar zeggen.
En toen was er nog geen stront van anderen en dus ook geen stront-ruimers.
Vroeger was dit een zeer nobel beroep, waar men roeping voor moest hebben, zo zeiden de nobelen van weleer.
Het werd nobel gevonden want, het was toen al bekend dat men zonder strontruimers zou stkken in zijn eigen drek.
Vroeger werden de strontruimers betaald zolang de gemeenschap schoon bleef, maar nu lijkt het omgekeerd. Hoe meer stront hoe hoger het inkomen.
Jaja iedere dag honderden bokkenwagens vol stront van anderen opruimen!!!
Wie kan je daar vandaag de dag nog voor vragen, denkt U?
Maar dit was vroeger niet anders.
Ohhhh nee, er is echt niets nieuws onder de zon!

Het beroep van vader op zoon werd geïncarneerd en zo gingen mijn stamvaderen vroeger al als roependen door de straten en men zei dat dit ons karmisch lot was.
Geleidelijk aan werd die karmische roeping door de Noblesse Noblige in de adelstand verheven en kregen wij een bordje Dr. op de bokkenwagen.
Weet U waarom?
Omdat de Noblesse Noblige nu eenmaal de meeste stront produceert door hun zo extravagant leven.
Maar ...
Zo'n bokkenwagen heeft ook geen eeuwig leven en bovendien ging - om met Toon Hermans te spreken, het meeste vuil toch voor de bezemwagen uit en ging steeds meer stront produceren.
Dat was misschien nog wel het meest frustrerende van die karmische roeping, wat nauwelijks opwoog tegen deze nobele titelatuur!
De bokkenwagen was daar totaal niet op berekend en bezweek kortgeleden onder de onmense hoeveelheid stront.
Ik heb hem met pijn in mijn hart naar de stronthoop gebracht, want vond wel dat daar zijn enige plekje was.
Daar kwam ik zelf voor de laatste keer oog in oog met de onvoorstelbare beerput, die ik zelf gemaakt had.
Ze gaan daar nu naar zeggen bio-energie van maken om ons mensen daarmee nog verder de stront mee in te trekken.
Maar!!!
Ik ben verlicht en opgelicht en het maakt me geen reet meer uit!
Ze doen maar wat ze niet laten kunnen.
Mijn collegae-strontruimers kunnen er dan nog steeds wel strontrijk van worden van andermans stront, maar ik ...
Nu ben ik verlicht van deze smerige taak om in andermans drek te roeren.
Ja misschien wel egoïstisch nu de stront tot ieders lippen is gestegen, maar een keer is wel genoeg.
Ik was lang genoeg geïncarneerd en gereïncarneerd vuilnisman en ben daar nu van verlicht.
De laatste jaren van dit stront-bestaan achter de bokkenwagen heb ik die stront geanalyseerd.
Het bleek voor 99,99 % welvaartsstront te zijn, terwijl ik als onbezoldigd hoer met een stront-inkomen maar moest zien rond te komen.
Het allervreemdste is wel dat het in de wereld lijkt alsof er ook nog eens strontveel geld aan stront kleeft en men ook nog spreekt over stinkend geld.
En daar is men blijkbaar ook nog eens strontblij mee.
Die Noblesse Noblige schijt dus werkelijk als de duivel op enen hoop!
De mensen, die mij betaalden voor het analysen van hun stront ben ik dan ook bijzonder dankbaar, want zonder hen had ik nog steeds achter die stomme strontwagen gelopen.
Oh!
Velen gooien nu met stront naar mij, maar het doet me niets, want...
Ik ben aan die stront gewend en lach me nu rot als ik die stront teruggooi.
Ook niemand schijnt ooit zijn eigen stront geroken te hebben.
Het lijkt wel of ze het vies vinden en er bang voor zijn.
Voor mij is het mest en/of de bakermat voor een volgend leven.
Maar dat zelfs hoeft niet meer voor mij, want hoger kan ik nooit groeien van geluk en... geef mij eindelijk maar het oneindig leven zonder stront van anderen.

Als stank voor dank.
Ik werd er wijzer van.
Rik | 30-07-2009 15:54
59044 Ja Siegfried, het is net als je eigen poepie wat je onder de dekens laat, die valt best te pruimen....
Crazy Lemon | 30-07-2009 16:10
59045 Hier een nieuw (nederlands) forum o.a. over Vaccinatie en Obama and his Sheople en nog veel meer...

Kom eens een bezoekje brengen op het nieuwe NWO forum:

http://www.nwo.lemonsplace.com

Ik hoop dat jullie een kijkje komen nemen en uiteraard zoveel mogelijk info posten. Hoe meer mensen leren over de NWO, des te beter!
Patrick Savalle (Patman) | 30-07-2009 18:12
59046 Ojee, NWO-alert

*vraagt zich af waar al die freaks vandaan komen en maakt een satansgebaar*
Anjalis | 30-07-2009 18:22
59047 Tegenstrijdig gevoel. Krijg altijd zo'n energy boost als er weer een deksel van een beerput open gaat.

@Siegfried
qui plume a guerre heet het wink
Goed te lezen dat je er geen last meer van hebt.
DIck | 30-07-2009 18:46
59048 @Crazy lemon,

Bespreken jullie de nwo waar de 'complotters' het over hebben of bespreken jullie de nwo waar iedere zelfrespecterende wereldleider het over heeft ?
Want volgens de 'debunkers' zit er een wereld van verschil tussen de nwo waar de 'complotters' het over hebben en de nwo waar de zelfrespecterende wereldleiders het over hebben.
De nwo waar de 'complotters' het over hebben zal niet ten goede van het klootjesvolk cq de consumenten komen, je zou die nwo'evil' kunnen noemen.
Daarintegen is de nwo waar de zelfrespecterende wereldleiders het over hebben puur goed en altruistisch, die nwo richt en focust zich enkel op het welzijn van klootjesvolk cq de consumenten !!

En waar baseren de 'debunkers' dat op vraag jij je af ?!

Tsja kijk maar naar de geschiedenis, de elite en/of de leiders zijn altijd puur goed en altruistisch geweest, die hebben zich enkel en altijd beziggehouden met het welzijn van het klootjesvolk / proletarieers / consumenten.

* vraagt zich niets meer af en maakt het V teken wetende dat al het kwaad en negativiteit is overwonnen, toch wink *
Paul2 | 30-07-2009 19:08
59049
Virapen trat im Dezember 2006 in Hamburg auf einer Veranstaltung der von Scientology-Mitgliedern gegründeten Kommission für Verstöße der Psychiatrie gegen Menschenrechte auf. Virapen äußerte gegenüber der taz nur das Forum genutzt zu haben und darüber hinaus keinerlei Verbindungen zum KVPM e.V. oder Scientology zu unterhalten.

http://de.wikipedia.org/wiki/John_Virapen
Anjalis | 30-07-2009 19:38
59050 Nog meer beerput.

Hat die Pharmaindustrie irgendwann versucht, Sie aufzuhalten?
Virapen: Ja, aber sie können mir nichts tun. Ich habe ein paar Dinge als Versicherung gut verschlossen zurück gelegt. Und wenn mir irgend etwas passiert, geht das hinaus an alle Fernsehstationen und Journalisten. Viele, viele große Leute bekämen dann mächtig viel Ärger.

http://planet-interview.de/interview-john-virapen-02032009.html
busje | 30-07-2009 20:33
59051 over stront gesproken, das vette shit man! Je kunt er haast niet genoeg van hebben. Want zonder shit, ontkiemt geen pit! Of, zonder stront, komt de boer niet rond! Want rijdt de boer geen stront, dan geen gewas uit de grond! En zo is het cirkeltje rond. Dus shit is good for you. En voor big pharma kennelijk ook?
Een kwaal of een medicijnkuur lijkt tegenwoordig wel hip. Zo krijgen overwerkte verpleegkundigen een kuurtje ritalin. Oververmoeide kinderen krijgen soloft en doe er maar een antibioticakuurtje bij want je weet maar nooit. Rotsvast vertrouwen in de dokter = Uber-zelfdestructie. Als je van risico houdt, ga dan bungeejumpen met vliegertouw, maar des te lulliger als een pilletje of spuitje je einde is.
Pluto | 30-07-2009 23:57
59053 Mensen als zombies door poeders en pillen
Prozac, Zoloft, Ritalin, Tranylcypromine
En wat vloeit er uit hun plassers en billen
Prozac, Zoloft, Ritalin, Tranylcypromine

( vrij naar Drs. P.)
Siegfried Bok | 31-07-2009 08:04
59057 Sorry mensen,
Was maar een grapje van een mens die uit de medische strontwagen was gezet met het erecode "onbehandelbaar gek, maar niet gevaarlijk".
Naarmate mijn zoektocht naar de oorsprong van ons lijden meer gestalte kreeg, werd het beeld steeds duidelijker dat ziekte een reactie is van de natuur in een pogen de symbiose van het aardse leven te herstellen.
Of anders gezegd: de mensenplaag van nu is -als je van schuld kan spreken- is het gevolg van ten eerste de dokter en ten tweede van de mens die altijd maar beter wil worden dan dat ie is.
Oorlog is daarin een goeie tweede om die verstoorde symbiose te herstellen.
Door deze hoge onderscheiding kreeg ik alle gelegenheid om te zoeken naar het waarom wij ondanks dat toch maar doorgaan.
Kortgeleden heb ik mijn laatste boekje kunnen uitgeven over dit heikele onderwerp "Eens was het ... De Boom der Wijsheid" en waarvan de cover met covertekst te vinden is op www.gigaboek.nl/content/boom/boekinfo.htm
Hierin beschrijf ik op kleinmenselijke manier hoe deze evolutie was voorzien en dat dit wel de weg was die wij zouden gaan bewandelen.
Siegfried.
Debsy | 31-07-2009 15:56
59064 http://www.youtube.com/watch?v=KsI7fAI2LLM&feature=related
Mind over Matter | 01-08-2009 15:51
59066 Check het handgebaar bij 25 sec.
Crazy Lemon | 11-08-2009 09:27
59159 ADMIN:
spam verwijderd
Jouw reactie

*naam:

Email:

Onthoud mijn inloggegevens in een cookie

Email mij bij opvolgend commentaar

*Laat zien dat je geen spambot bent door het onderstaande woord te typen:


opmaken van je reactietekst
lees hier de huisregels
xhtml 1.1 · css/2 · rss 2.0 · WAI · site by Patrick Savalle · hosted by Digitux