170 verlichte geesten, 0 doorgeslagen complotters en 6 trollen aanwezig, 9072 leden

RSS-feed van artikelen Twitter-feed van artikelen Zapruder Inc.

De kindervrienden van Fortis / reageer

Door Inanna, gepubliceerd op 29-08-2008 14:39, 7 reacties, rubrieken: Nieuwe Wereld Orde, Genootschappen en Religies

kat en hondVechten als Kat en advocaat

In aansluiting op mijn post van gisteren: Micha Kat had de commissie die volgens de vaststellings-ovk moet oordelen over de rechtmatigheid van zijn publicaties over Lippens alvast maar een naam gegeven: Commissie Pedofilie Maurice Lippens. Nadat ik gisteren mijn verslag had geplaatst van de gang van zaken rond het kort geding dat Maurice Lippens had aangespannen tegen Kat en de schikking die hij vervolgens heeft laten treffen, verscheen op Klokkenluider een overzicht van de seksuele activiteiten van Maurice Lippens, zoals deze zijn beschreven door de X-getuigen en op Kleintje Muurkrant. Daarbij maakte Micha Kat ook gebruik van het nog te verschijnen boek van John Stevens: Dutroux, the cover up.

via ons ZapLog. Meer artikelen over Maurice Lippens.

Dit is natuurlijk niet verboden. Het is inmiddels bijna een feit van algemene bekendheid dat Maurice Lippens door verscheidene X-getuigen in verband wordt gebracht met kinderverkrachting en zo voort. Het staat iedereen vrij om aan de hand van de publicaties daarvan een overzicht samen te stellen. Maar we begrijpen dat Maurice Lippens niet blij is met deze publiciteit. Hij wilde immers ook al geen kort geding… met alle trommels en pauken in de reguliere pers.

Fortis heeft het toch al zo zwaar, met die zeperd bij de aankoop van ABN-AMRO, de dalende waarde van de aandelen en het verdwijnen van de klanten naar de RABO-bank. Dat Maurice Lippens tegen de aandeelhouders liegt dat het de schuld is van Neelie Kroes, dat is weliswaar niet netjes, maar het zou nog kunnen vallen onder “leugens om bestwil”. Wat moeten de klanten en aandeelhouders echter denken van het feit dat drie voormannen van Fortis worden genoemd als beschuldigden in de X-Dossiers. Drie? Jawel, drie!

1) Maurice Lippens, de voorzitter van Fortis, werd beschuldigd door getuige X-1 als een van de meest wrede kinderverkrachters. Volgens getuige X-2 was hij ook aanwezig in het kasteel van Chimay, waar in de omringende bossen jacht werd gemaakt op naakte kinderen.

2) Etienne Davignon is vice-voorzitter van Fortis en lid van de Internationale Adviesraad van Fortis. Volgens getuige X-2 was hij aanwezig bij orgiën met minderjarige meisjes in Knokke.

3) Charles De Selliers De Moranville is lid van de Internationale Adviesraad van Fortis. Hoewel de beschuldigingen tegen hem wat onduidelijker zijn, wordt ook zijn naam genoemd in de X-Dossiers.

Vandaag schreef Micha Kat dat hij een brief had ontvangen van de advocaat van Lippens, Joris van Manen van De Brauw Blackstone Westbroek. Deze is het niet eens met de naam die Micha Kat aan de commissie heeft gegeven en hij is van mening dat de rectificatie niet naar genoegen is, omdat Kat deze in eerste instantie had geplaatst met zijn eigen commentaar. Verder zegt mr. Van Manen dat Kat de indruk wekt dat hij het proces tegen Lippens heeft gewonnen. Daaruit blijkt dat de advocaat van Lippens niet kan lezen! Micha Kat zegt alleen maar, dat het tot op heden niemand is gelukt om hem in rechte te verslaan. En dat is waar.

Aan mr. Van Manen is nu de taak om alles te sussen en te smoren, zonder al te luid geblaf, om de slapende honden niet wakker te maken. Voorwaar geen gemakkelijke opdracht, te meer omdat Kat vast van plan lijkt om de jacht op de kinderverkrachters voort te zetten, tot ze allemaal achter de tralies zitten om te worden berecht.

Wij wensen Micha Kat een goede jacht!

eKudos NUjij MSN Reporter Facebook Tell-a-friend
Drecul | 29-08-2008 15:58
42611 Het staat gewoon 1-0 voor kat.

Ik heb mensen ook al aangeraden om hun geld bij fortis weg te halen en dat schijnen wel meer mensen te doen.
merethan | 29-08-2008 16:37
42614 In de linker hoek ziet u.... rechts staan de.....

*bengggggg!!!!*

Een goede jacht gewenst, inderdaad.
kumbakara | 29-08-2008 17:15
42616 go micha go!
spiderman | 30-08-2008 12:34
42639 Micha is een goed mens. Laat hem Joris(officier van justitie) ook maar aanpakken. Weg met die pedo/kinderverkrachters elite. Niet te vergeten Donner en Hirsch Ballin die het boeltje(Joris en cornuiten) in bescherming nemen.

We kunnen nog wel wat extra 'katten''gebruiken voor:
oorlogsmisdadigers zoals Balkenende
koninklijke verraders zoals Beatrix
Muntkwallen zoals Zalm/Bos

En verder nog al het andere gespuis waar ik toch regelmatig weer van moet kotsen.

Tis mooi weer, hup naar buiten wink
Patrick Savalle (Patman) | 30-08-2008 12:39
42640
oorlogsmisdadigers zoals Balkenende


Die hebben we, NextMP.
Inanna | 30-08-2008 13:06
42641 Wie klikt deze Nujij even omhoog?
Renatus | 31-08-2008 23:16
42700
1) Maurice Lippens, de voorzitter van Fortis, werd beschuldigd door getuige X-1 als een van de meest wrede kinderverkrachters. Volgens getuige X-2 was hij ook aanwezig in het kasteel van Chimay, waar in de omringende bossen jacht werd gemaakt op naakte kinderen.


Klinkt als een boek dat ik ooit gelezen heb. Begon met een spelletje levend schaken. Geen idee welke schrijver trouwens.
Jouw reactie

*naam:

Email:

Onthoud mijn inloggegevens in een cookie

Email mij bij opvolgend commentaar

*Laat zien dat je geen spambot bent door het onderstaande woord te typen:


opmaken van je reactietekst
lees hier de huisregels
xhtml 1.1 · css/2 · rss 2.0 · WAI · site by Patrick Savalle · hosted by Digitux