911 Hoelang zal het krakkemikkige en uiterst ongeloofwaardige officiële verhaal van de Amerikaanse regering nog standhouden? Want o ja, deze week ging er weer een stukje van de beerput open. En het stinkt daarbinnen erger dan 5 jaar oude Afghaanse geitenkaas. Twee leden van de 911-commissie onthulden in hun boek “Without Precedent” dat vele leden en stafwerkers van de commissie vermoedens hadden dat het Pentagon domweg loog over de gang van zaken rond NORAD…
....het luchtverdedigingssysteem van de Amerikaanse luchtmacht. De vermoedens waren zelfs zo sterk dat een strafrechtelijk onderzoek werd overwogen. Of zoals commissievoorzitter Kean het verwoordde in The Washington Post:
“We to this day don’t know why NORAD [the North American Aerospace Command] told us what they told us,” said Thomas H. Kean, the former New Jersey Republican governor who led the commission. “It was just so far from the truth. . . . It’s one of those loose ends that never got tied.”
Zoals altijd bij 911-onthullingen publiceerde Vanity Fair stomtoevallig dezelfde dag als de Washington Post delen van opgenomen gesprekken tussen de NORAD-leiding op 911. Gesprekken waaruit blijkt dat er een groot aantal militaire oefeningen die dag aan de gang waren.
08:37:52
BOSTON CENTER: Hi. Boston Center T.M.U. [Traffic Management Unit], we have a problem here. We have a hijacked aircraft headed towards New York, and we need you guys to, we need someone to scramble some F-16s or something up there, help us out.
POWELL: Is this real-world or exercise?
BOSTON CENTER: No, this is not an exercise, not a test.
8:37:56
WATSON: What?
DOOLEY: Whoa!
WATSON: What was that?
ROUNTREE: Is that real-world?
DOOLEY: Real-world hijack.
WATSON: Cool!
Ruldolf Giuliani, tijdens 911 burgermeester van New York en die dag toevallig ook bezig met de oefening Tripod II (er werd wat af geoefend op 9/11/01), kwam er wel erg makkelijk vanaf tijdens de verhoren.
Onmiddellijk kwam het Pentagon met een sterk staaltje “damage controle” door een rapport vrij te geven waarin de tegenstrijdigheden in de verklaringen voor de Kean-Commissie worden verklaard door gebrekkige documentatie. Yeah right.
En wat verklaarde Condi Rice ookalweer voor de commissie: het gebruik van vliegtuigen als terroristisch wapen; daar heeft de Amerikaanse regering nog nooit van gehoord. Yeah right. Dat is liegen onder ede Condi.
De belangengroep van 911-weduwen, dezelfde groep die uiteindelijk Bush zo ver heeft gekregen om uberhaupt een onderzoek te starten, slikt de onzin al helemaal niet meer en trek het hele rapport keihard in twijfel.
Ondertussen op het “hoe blaas je 3 torens op” front, een nieuwe theorie aangedragen door het 911eyewitness team: het gebruik van lichte kernfusiebommen.Trust me, we zijn niet gek geworden...sterker nog, sinds een week serieus genomen.
Synthethische terreur
In de zaak rond de 20ste kaper *uche!* Moussaoui is deze week ook een schat aan 911 materiaal vrijgegeven.
De Russen hebben het terreurgroepenlijstjemaken ook ontdekt.
Israël
En zo werd de wereld langzaam de Derde Wereldoorlog in gezogen. VN resoluties worden al weer van de hand gewezen, er blijven raketten vallen, de infrastructuur van Libanon stelselmatig vernietigd, vluchtelingen kunnen geen kant meer op.
En dan dit op CNN: moedwillig Hezbollah laten lopen?
Tsja, beginnen piloten van de Israëlische luchtmacht te weigeren bepaalde doelen aan te vallen. De Israëli’s zijn eigenlijk ook aan het twijfelen.
Syrië is er klaar voor.
En wie is toch die geniale gek die de NATO erbij wil betrekken? Turkije en Israël zijn bondgenoten. Als het mis gaat, zijn we allemaal betrokken.
De eerste massaprotesten gaan de straat op.
Tony Blair
De profeet voor de internationale bufferzone ligt thuis in de UK ondertussen zwaar onder vuur. Misschien nog een beetje natrippend van het Bohemian Grove feestje lijkt het erop alsof de beste man een beetje van het padje af is. Hey, Tony….doe eens oprotten
Irak
Schoorvoetend wordt dan onder ogen gezien dat de situatie in Irak compleet uit de hand is gelopen. Er is een burgeroorlog aan de gang. Gefeliciteerd.
Om nog een beetje de moed erin te houden staan de eerste GI’s terecht voor oorlogsmisdaden.
De prullenbak
De fax ratelde, de journalist schreef mee. We gaan naar Iran, ole, ole. Iran laat nu de zoon van Osama op ons los!
Iran
Hoezo wordt de wereld klaargestoomd voor de aanval op Iran?
Nummer 1: Iran koopt uranium in Tanzania. Herinneren we het “yellow cake” verhaal met Irak nog?
Nummer 2: Iran smokkelt nucleair materiaal voor een “dirty bomb.” Yep, die hebben we ook al eerder gehoord.
Wargames
Als we dan toch met die wargames bezig zijn. STRATCOM (de jongens met de vinger bij de knop) gaan 24 oktober tot 8 november oefenen. Op Iran?
Afghanistan
Ondertussen, bij onze Britse buurtjes, is het moreel onder het 0-punt gezakt.
Bush
Soort zoekt soort. En Bushmans steunt zijn stemmenstelende, gekleurde mensen pestende, door-en-door corrupte Kenneth Blackwell de stemmengoochelaar uit Ohio!
Voordat generalissimo Bush Iraq binnenviel wist de grote leider niet dat er een verschil is tussen soenieten en sjiieten.
Tour de France
Oke, Perriero gaat er dus postuum met de gele trui vandoor. Maar heeft Landis dan echt testosteron gebruikt?
Mexico
In Mexico wordt het spannend. Mensen gaan de straat op nu duidelijk is dat er is gefraudeerd bij de verkiezingen. Er mag echter geen hertelling plaatsvinden.
Cuba
Fidel is ziek. Niemand wil zeggen wat het nou precies is en iedereen verwacht binnenkort Amerikanen op het strand. En dan geen toeristen.
Oke, dat was het weer van uw enigzins shellshocked, un-embedded internetgravertje. Quotje? Quotje..
...And at the same time the consciousness of being at war, and therefore in danger, makes the handing-over of all power to a small caste seem the natural, unavoidable condition of survival....
.
Wat deden ze? Ze selecteerden de meest eerbare, belangrijke lid van de elite (of die was zo eerbaar dat hij/zij zichzelf vrijwillig ter beschikking stelde) en die OFFERDEN ze aan de goden! Geen idee of het hielp maar in ons geval zou het wel degelijk helpen.