127 verlichte geesten, 1 doorgeslagen complotters en 7 trollen aanwezig, 3378 leden

RSS-feed van artikelen Twitter-feed van artikelen Zapruder Inc.

Dood door dildo @ MINJUS / reageer

Door Patrick Savalle (Patman), gepubliceerd op 28-07-2010 07:02, 11 reacties, rubrieken: Nieuwe Wereld Orde, Genootschappen en Religies, Politiek, Nederland

Aanwijzingen misbruik minderjarige kinderen in Eindhoven (Anne Frankplantsoen) en Praag (sexbar Pinocchio). Overlijden minderjarige jongen door penetratie met dildo tijdens opnames snuff movie in Tjechië. Aangifte door mannelijke jeugdprostituee. Beïnvloeding (intimidatie?) media en journalisten. Chantage door Turkse ‘entiteiten’. Afrekening. Doofpot. Krant ‘Die Welt’ ziet link met het Dutroux. Chauffeur dood gevonden. Aangifte door veroordeelde Turkse zakenman wegens pedofilie. Geheim rapport. Kamervragen. Doofpot. Doodsbedreiging. Doofpot. Bezoek SM-club Breda. Aangifte door Turkse jongen wegens misbruik. Enz. enz. Maal drie-honderd-vierenveertig pagina’s. De doofpot rondom de man die de spil van de Nederlandse rechtstaat vormt is de natste droom van elke complotter, maar politiek, mainstream media en dito journalisten zien ‘niet eens rook, laat staan vuur’. Wat is hier aan de hand? Wordt de kern van het Nederlands justitiële apparaat inderdaad gevormd door een uitgebreid pedonetwerk van chantabele kindermoordende rechters, politici en andere topambtenaren tot dicht aan het koningshuis? Of is Joris Demmink, de hoogste ambtenaar van justitie, slechts de onvrijwillige hoofdrolspeler in een gefantaseerd complot en is er voor de zaak die het gratis boek ‘De Doofpot Demmink’ maakt een alternatieve verklaring? Pagina na pagina schokkend materiaal, onderbouwd en overtuigend. Rancuneuze laster of een keiharde realiteit die Nederland tot in haar fundamenten kan ontwrichten en daarom tot elke prijs verzwegen moet worden?

eKudos NUjij MSN Reporter Facebook Tell-a-friend
Kiwi45 | 28-07-2010 11:00
64756 Bestel dat boek! Absoluut een aanrader, ook al is het soms wat warrig geschreven.
MeMeBot | 28-07-2010 12:47
64757 Kielhalen die gasten.
Goede zaak dat een boek als dit gratis naar buiten gebracht wordt.
Ik heb het lijstje zojuist ingevuld, dus ik neem aan dat ik het boek spoedig mag ontvangen.
DIck | 29-07-2010 11:02
64765 " is de natste droom van elke complotter"

Die zin begrijp ik dan weer niet, want wat is een complotter? Ja, het woord is bedacht om mensen voor gek te verklaren en om ze in het verdomhoekje te plaatsen zodat ze ongeloofwaardig worden. Maar de zaak Demmink is sowieso een complot, hoe je het draait of keert, want wanneer Demmink zich nooit schuldig heeft gemaakt aan het misbruiken van minderjarigen dan wordt Demmink al tien jaar lang valselijk beschuldigd door journalisten, advocaten, criminelen, schandknapen etc, m.a.w. dat is dan een complot.
Waarom worden de mensen die Demmink niet het voordeel van de twijfel geven en hem verdenken van kindermisbruik -wat in de doofpot wordt gestopt- complotters genoemd en niet de mensen die overtuigd zijn dat Demmink het slachtoffer is van journalisten, advocaten, criminelen, schandknapen etc die al die jaren samenspannen/complotteren om Demmink om een onduidelijke reden in een negatief daglicht te zetten?

Ik begrijp niet dat ook hier het woord complotter gebezigd wordt, helemaal niet vanwege het feit dat op sites zoals bv nujij zapruder continu voor een complotsite wordt uitgemaakt, de schrijver van dit artikel wordt op diverse sites continu voor een complotter uitgemaakt, dus wie of wat is een complotter??
Patrick Savalle (Patman) | 29-07-2010 11:46
64766
want wanneer Demmink zich nooit schuldig heeft gemaakt aan het misbruiken van minderjarigen dan wordt Demmink al tien jaar lang valselijk beschuldigd door journalisten, advocaten, criminelen, schandknapen etc, m.a.w. dat is dan een complot.


Flauwekul. Er is geen sprake van onderlinge afstemming, gewoon van constatering en verslaggeving. Dat is geen complot.
DIck | 29-07-2010 12:21
64767 Oké, dus jij wilt beweren dat wanneer Demmink zich nooit schuldig heeft gemaakt aan misbruik van minderjarigen dat de aangiftes die tegen hem gedaan zijn losstaan van elkaar en dat de aangiftes gedaan zijn door 'lone gunmen'? En hoe zit het dan met de derden die het misbruik van Mustafa bevestigen??

Tsjongejonge.. af en toe vraag ik me echt af wat mensen bezielt.
Patrick Savalle (Patman) | 29-07-2010 12:56
64768
m.a.w. dat is dan een complot.


Nee dus. Dan is het geen complot. Gewoon even goed lezen voordat je reageert. En denk eens na over wat nu wel en geen complot is.
Patrick Savalle (Patman) | 29-07-2010 13:06
64769 Stel ik schiet vanmiddag gewoon drie willekeurige complotters dood. Zou het dan een complot zijn als die complotters dan aangifte tegen me doen?

Nee.

Wel een wonder, want dode complotters kunnen geen aangifte doen (zonder hulp van Char tenminste).
Patrick Savalle (Patman) | 29-07-2010 13:07
64770 Wij publiceren toch ook over Demmink? Wij maken daar echt geen afspraken over met anderen en wij zitten echt niet in een complot ofzo. Ik heb gewoon dat boek gelezen en plemp daarover een artikel online. Meer niet.
DIck | 29-07-2010 13:16
64772 "Zou het dan een complot zijn als die complotters dan aangifte tegen me doen?"

Wel als jij dat absoluut onschuldig bent en je wordt meerdere malen over een lang tijdsbestek stelselmatig van iets soortgelijks beschuldigd en er zijn derden die bevestigen dat jij het gedaan hebt.

"Wij publiceren toch ook over Demmink? Wij maken daar echt geen afspraken over met anderen en wij zitten echt niet in een complot ofzo. Ik heb gewoon dat boek gelezen en plemp daarover een artikel online. Meer niet. "

Jij hebt mijn reactie helemaal niet begrepen, dat kan verklaren waarom je zo onlogisch reageert
Robbertjan | 29-07-2010 13:46
64773 sexbar Pinocchio. Overlijden minderjarige jongen door penetratie met dildo.

Ze logen en toen groeide die dildo.
Renatus | 09-08-2010 00:29
65203 Voor de diepere komplotters:

Ik heb het boek ook gelezen en moest denken aan iets dat ik jaren geleden al heb geconstateerd.. hoe opvallend veel woorden in je T9 woordenboek staan. Ik kwam erachter omdat mijn toenmalige GSM in één keer het woord "Holleeder" spelde, terwijl er geen enkele aanleiding was dat ik dat woord zelf aan mijn T9 had toegevoegd. Met andere woorden: het stond er al in. Ik heb toen eens een lijstje met opvallende woorden op het forum geplaatst. Natuurlijk is het logisch dat een klokkenluider met de achternaam "Van Loon" erin staat, loon is een gewoon woord. Maar als ik de eerste 30 pagina's doorneem van Demmink-Doofpot kom ik op het volgende lijstje dat in mijn GSM staat:

Leenders, Joris, Wouters, Vrakking, Polak, Ballin, Donner, Chipshol, timmermans, micha, nova, netwerk, zembla, pedofiel, embargo, dutroux, pol, fons, brouwer, krol, weert, Gerrit, Ulrich, Mosterd, Stan, Mos, Thom, Graaf, kamervragen, Nicolasen, Klaas, Wim, Dankbaar, Wolter, Bouterse, Felix, Fokke, Nijpels.

Daar staan woorden in die logischerwijs niet in mijn T9 thuishoren. Helemaal als je connecties trekt tussen deze namen en vermoorde chauffeurs, corrupte politici, politiemensen, klokkenluiders, rechters, etc.

Dus pak je T9 en genieten maar!
Jouw reactie

*naam:

Email:

Onthoud mijn inloggegevens in een cookie

Email mij bij opvolgend commentaar

*Laat zien dat je geen spambot bent door het onderstaande woord te typen:


opmaken van je reactietekst
lees hier de huisregels
xhtml 1.1 · css/2 · rss 2.0 · WAI · site by Patrick Savalle · hosted by Digitux