Na bijna twee jaar van plannning en een week bouwen (oa door ondergetekende) is HAR2009 van start gegaan!
HAR2009 is een hacker/technologie/sociaal/ideologie evenement/conferentie met sprekers, workshops, relaxed lounge-en en natuurlijk retesnel internet. HAR staat voor Hacking At Random, een followup in een rij van evenementen met iedere ronde een andere naam; voorheen is HAR al bekend geweest als onder andere What the Hack! en HacTic. Vroeger steevast georganiseerd door Neerlands beste hacker Rop Gonggrijp, ditmaal nog steeds betrokken maar niet meer bij de harde kern.
Voor iedereen die geinterreseerd is in technologie, privacy en ideologie een must-see. Helaas zijn alle kaarten uitverkocht en is deelnemen aan het evenement alleen mogelijk met ticket. Echter, alle presentaties zijn live te volgen via internet! Ze zullen later uiteraard ook nog los gepubliceerd worden maar dan is input geven door publiek niet meer mogelijk. Aan input via het net wordt nog gewerkt, indien dat mogelijk wordt plaatsen we een update. Voor de zappers een special offer from me (merethan): Als er zappers zijn die gaan kijken en een brandende vraag hebben, laat me weten via de PM en ik zal proberen de vraag publiekelijk te stellen.
Het is de moeite waard om de presentaties te bekijken. Vele interessante onderwerpen welke gekozen kunnen worden aan de hand van de verschillende dagprogramma’s. Op de voorpagina/HAR-wiki rechts, zullen de links naar de live-streams gepubliceerd worden zodra de presentaties beginnen.
Happy hacking!
HARfm radio live stream (laadt deze in WinAmp / Media Player / Foobar etc.)
De hersengarage van Zapruder Inc.
George W. & Co. veroordeeld
De massavernietigingsonderbroek
Hoe Italië, Griekenland en België de Euro binnen werden gerommeld
Euro-crisis update: the song remains the same