170 verlichte geesten, 0 doorgeslagen complotters en 8 trollen aanwezig, 5308 leden

RSS-feed van artikelen Twitter-feed van artikelen Zapruder Inc.

Het WTC en het binnenste van de zon / reageer

Door Antagonizer, gepubliceerd op 23-10-2006 17:55, 43 reacties, rubrieken: Terrorisme en Oorlog, 9-11, Wetenschap, Zapruder, Reference!

Sinds het instorten van de Twin Towers nu bijna vijf jaar geleden, is de hamvraag: hoe zijn de torens ingestort? Wij van Zapruder_Inc, en vele mensen met ons, zijn ervan overtuigd dat de torens van het WTC niet door de vliegtuigen alleen hebben kunnen instorten. De torens zijn ‘geholpen’ van binnenuit. Met hun razendsnelle instorting leek het meer op een gecontroleerde instorting zoals je die op Discovery Channel ziet dan het gevolg van een paar inslaande vliegtuigen en wat kerosinebrand. De meest plausibele theorie is die van het bewust plaatsen van springladingen waarmee de Twin Towers in vrije valsnelheid neergehaald werden. Ook de suggestie dat er thermate gebruikt zou zijn klinkt zeer aannemelijk. Echter, daarmee blijven er nog altijd een aantal raadsels onverklaard. Hoe zat het met de enorme hitte die bleef aanhouden lange tijd nadat de torens ingestort waren? Hoe kon het dat de torens in een explosie gelijk die van een vulkaan -compleet met pyroclastische wolk- uit elkaar knalden? Hoe kon het zijn dat staal en beton tot atoomniveau verpulverd werden? Hoe kon het zijn dat er van de twee torens van ruim 400 meter hoog er een stapel overbleef van slechts 10% van de originele hoogte, terwijl 33% gebruikelijk is bij dergelijke instortingen? Welnu, het laatste antwoord hierop lijkt kernfusie te zijn; fusieapparaten afgeleid van zogenaamde mini-nukes

update 11-9 10:00: Finse deskundige

update 29-9 16:00: Radio-actieve hot-spots gevonden op WTC-locatie door overheidsonderzoek

update 23-10 18:00: Een declassified document over fusiebommen door DoD geschikt voor sloopwerk

Miniwaterstofbommen in Manhattan?? Nu zijn de CT-ers wel helemaal aan het doorslaan! Moesten we eerst geloven dat er explosieven gebruikt werden en vervolgens dat er ook gebruik werd gemaakt van het superhete thermate, en nu moeten we zeker geloven dat er kernwapens zijn ingezet? Waterstofexplosies werden toch gebruikt om mooie atollen te verdampen? Welnu, geloven doe je in de kerk maar laten we de feiten voor zich spreken. Professor Steven Jones heeft inmiddels al heel veel onderzoek gedaan naar de instorting van de Twin Towers en kwam al snel tot de conclusie dat de gebouwen nooit op een dergelijke wijze hadden kunnen instorten als de vliegtuigen de enige oorzaak waren geweest. Belangrijke elementen in zijn argument zijn de snelheid waarmee de torens naar beneden kwamen, de explosies die tonnen materiaal vele honderden meters deden wegvliegen, de enorme hitte die lang na de instorting aanbleef, de “vijvers” van gesmolten metaal in de kelders van de gebouwen en het ijskoude feit dat er nog nooit een wolkenkrabber door een felle brand was ingestort, laat staan twee vlak na elkaar. En zo snel.

Op de vraag hoe de gebouwen naar beneden hadden kunnen komen als de vliegtuigen niet de oorzaak waren van de snelle instorting, beweert prof. Jones dat er een combinatie is gebruikt van explosieven, al dan niet in de vorm van thermate. Thermate is de meer volatiele variant van thermite: een stof die wordt gebruikt om te lassen of te snijden met zeer hoge temperatuur en die door staal snijdt als ware het boter. Thermate/-ite kan inderdaad een aantal vreemde zaken verklaren, maar er blijven nog vragen onbeantwoord. De oplossing van die vragen lijkt nu een stuk dichterbij als je de bijdrage van het onderzoeksteam van 911 eyewitness mag geloven. Zij stellen dat naast het mogelijk gebruik van thermate en RDX er fusieapparaten zijn gebruikt om de gebouwen gecontroleerd naar beneden te halen. Deze fusieapparaten halen hun kracht uit hetzelfde proces dat onze eigen zon draaiende houdt. Het zijn zogenaamde “low yield nukes” die een energetische lading hebben van minder dan 5 kiloton (wat is schril contrast staat tot de kracht van een grote waterstofbom, die tussen de 15 en 50 megaton kan liggen). Onlangs heeft het Amerikaanse congres de research en (mogelijk toekomstige) toepassing van deze techniek in ‘tactische’ bommen goedgekeurd. Als men onweerlegbaar bewijs zou kunnen aanvoeren voor het gebruik van de bommen dan zou dat meteen de “smoking gun” worden voor 9/11; een directe vingerwijzing naar de betrokkenheid van de Amerikaanse of Israëlische regering. Zij zijn namelijk de enige landen ter wereld die dergelijke middelen zouden kunnen verstrekken, terwijl thermate en RDX overal vandaan kunnen komen.

Het gebruik van fusieapparaten als nucleair wapen onderscheidt zich van kernsplijting, door het samenbrengen van kernen om een zwaardere kern te creëeren in tegenstelling tot het splijten van zware kernen wat bij kernsplijting gebeurt; bij beide processen komt veel energie vrij. Bij kernsplijting wordt meestal uranium of plutonium gebruikt en bij kernfusie zijn dat meestal de veel lichtere waterstofatomen. Een belangrijk kenmerk is dat de radioactiviteit die vrijkomt bij kernfusie veel geringer en korter durend (7-12 uur) is dan bij kernsplijting; een gegeven dat even verderop erg relevant zal blijken. Een ander opvallend kenmerk van kernfusie, is het vrijkomen van tritium en geatomiseerde metalen, iets wat in de natuur niet vanzelf voorkomt. Juist deze twee elementen werden na de instorting in recordaantallen gemeten (en nergens anders in New York waargenomen) volgens de officiële onderzoeksrapporten, maar vervolgens genegeerd door de onderzoekers. Volgens het team van 911witness.com kan het gebruik van fusieapparaten bewezen worden op 23 punten.

Hier enkele sprekende voorbeelden:
• 99% verpulvering van beton tot ultrafijn stof, zoals dit is vastgesteld volgens officiële studies. Dit stof werd onmiddellijk gecreëerd op het moment dat de miljoen graden hitte van de bommen vrijkwam en razendsnel de waterdamp in de betonnen vloeren deed uitzetten
• scherpe seismische pieken (2.1 en 2.3 op de Schaal van Richter) vlak voor het instorten van beide torens. De korte duur en grote kracht duiden op krachtige explosies
• vijvers van gesmolten staal op de bodem van de liftschachten (WTC1, WTC2 en WTC7!!). Iets wat niet door thermate had kunnen ontstaan vanwege de dikte van de 47 stalen kolommen
• stroomuitval in de wijde omgeving. Reparaties duurden 3 maanden. Kernfusie-explosies veroorzaken een elektromagnetische puls (EM puls) die alle elektrische apparatuur beschadigt en onklaar maakt
• het kostte de brandweer 100 dagen om alle branden te blussen; thermate koelt veel sneller af. Ook zou het continu besproeien vermoedelijke radioactiviteit binnen de perken kunnen houden. Desondanks stierven 14 reddingshonden en een aantal reddingswerkers te snel na de ramp om te kunnen worden toegeschreven aan de gevolgen van asbest of gifstoffen
• meldingen van ontploffende en uitgebrande auto’s rondom het WTC-complex die niet door puin waren getroffen. De explosie-energie en de daarop volgende EM-pulse zouden hiervoor verantwoordelijk kunnen zijn

De 23 punten geven een schijnbaar plausibele verklaring voor de anomalieën die omtrent de WTC-ramp zijn aangetroffen. Als bewezen kan worden dat er inderdaad fusieapparaten gebruikt zijn, dan is dit een directe en bijna onweerlegbare vingerwijzing naar de VS of Israël; betrokkenheid van de Amerikaanse regering kan dan niet meer ontkend worden.

Maar hoe mooi en dramatisch deze theorie ook klinkt, toch plaatsen wij er een aantal vraagtekens bij. In de 23 punten wordt gewag gemaakt van alfastraling, een kortdurende straling die eigenlijk alleen gevaar oplevert wanneer deze wordt ingeademd (wat het artikel ook stelt). Je zou mogen aannemen dat de mannen die in de puinresten aan het werken waren iets van beschermende kleding droegen en stofmaskers ophadden (het asbestverhaal zal voor hen toch wel bekend hebben moeten zijn). Welnu, alfastraling wordt al tegengehouden door papier, dus de enige manier om het binnen te krijgen is meteen na de ramp (binnen 12 uur van vrijkomen) en zonder enige bescherming. Het is mogelijk, maar lijkt enigszins vergezocht. Ook is het de vraag of fusieapparaten alfastraling voortbrengen of dat het alleen voortkomt uit de eerdergenoemde splijtingsenergie met haar grote uranium- en plutoniumkernen. Een ander punt is het daadwerkelijke bestaan van deze fusieapparaten of mini-nukes. In werkelijkheid bestaan deze apparaten op grotere schaal, maar of ze nu ook gereed zijn in kleiner, meer handelbaar formaat is onduidelijk (en vast een militair geheim). Tot nu werd altijd aangenomen dat om een fusiereactie op gang te brengen (er is heel veel energie voor nodig) er een ‘conventionele’ splijtingsreactie voor nodig was. Met andere woorden: je gebruikt een kleinere kernexplosie om de benodigde energie te leveren voor een grote fusie-explosie (een trigger als het ware). In dat geval zou je de hevigere straling en effecten van de initiële kernexplosie moeten kunnen meten, aangezien straling van uranium of plutonium makkelijker op te sporen is en een veel langere halfwaardetijd kent. Maar ook het gegeven van een kernexplosie als trigger zou opgelost kunnen zijn met het mogelijke gebruik van ballotechnische materialen en het mysterie rond stoffen als red mercury. Spannende, complexe theorieën die moeilijk te onderbouwen zijn en zich meer in de wereld van de mythe lijken op te houden.

Nu het team van 911witness deze nieuwe punten onderbouwd aandraagt in een open brief naar prof. Jones moeten we bezien of ze de toets van onderzoek kunnen doorstaan. Het is afwachten of de vragen die de fusieapparatentheorie oproept ook naar behoren beantwoordt zullen worden.

· explosieven in WTC (1)
· explosieven in WTC (2)
· thermate in WTC
· het 23 punten-artikel van 911 witness


(met dank aan voor de waardevolle tip)

***EDIT 14/08/2006: Professor Jones heeft in een reactie laten weten dat volgens zijn onderzoek het nagenoeg uitgesloten is dat er fusieapparaten zijn gebruikt in het neerhalen van de Twin Towers.

eKudos NUjij MSN Reporter Facebook Tell-a-friend
flight93 | 05-08-2006 19:47
4395 Ik heb altijd gelezen dat grote groepen hulpverleners tijdens het zoeken naar lichamen helemaal geen maskers droegen om zodoende geen paniek te veroorzaken bij inwoners van NY. Kan nu even geen goed artikel vinden omdat ik een gare internetverbinding heb maar hier in ieder geval iets.
.
http://www.first-response.be/portal/content/view/509/119/
.
BTW, sterk verhaal en goede kanttekeningen geplaatst!
arie_kanarie | 05-08-2006 19:57
4396 Ik ben, ook na mijn gesprek met Rick Siegel (911 EyeWitness), (nog) niet overtuigd. Je ziet verdieping na verdieping eruit klappen. Iets wat, volgens mijn beperkte kennis van mini-nukes, onmogelijk is.

Ik ben van mening dat het op dit moment genoeg is om te weten dat er explosieven zijn gebruikt. Conventioneel of niet-conventioneel doet er niet toe.
chrls | 05-08-2006 22:54
4397 beste mensen, nadat we hier nu al weer maanden bezig zijn met steeds maar weer hetzelde over wat we nu met z'n allen zo langzamerhand wel weten ,zou ik eens willen voorstellen om eens iets anders te onderzoeken ,waarvan ik denk dat het een plausibele verklaring zou kunnen inhouden over alle rare dingen die er gebeuren,
Zijn er misschien meer mensen die met mij meekunnen
denken over, of b.v 911 etc..hier iets mee te maken heeft en inhoeverre deze volgende gedachtengang /filosofie, nl de maya kalender,de moeite waard is om onze gedachten over te laten gaan? http://www.grenswetenschap.nl/permalink.asp?grens=565#reactie2526
Leon34 | 06-08-2006 00:02
4398 Het eind van de Maya-kalender? Dat zien we toch vanzelf op 21 december 2012? Duurt nog heeeeeel lang...
Antagonizer | 06-08-2006 02:32
4399 De Maya's, hun voorspellingen en de "ooparts" komen zeker nog aan bod hier; volgende maand ga ik ter plaatse op onderzoek uit (Mexico).
.
Nu hebben we het over mini-nukes en of ze echt gebruikt zijn wink
chrls | 06-08-2006 03:49
4400 nou dan mijn mening over mini nukes..aangezien er ik weet niet hoeveel ton staal van de binnenstructuur in de vorm van zeer zwaar en dik metaal in 9 seconden omgesmolten is tot een ondergronds meer van vloeibaar staal, wat nog weken lang hitte afgaf, vrees ik vooral voor direct omwonenden en in de omgeving werkenden ,dat wij met nuclothermische processen te maken hebben.
Beedschoon | 06-08-2006 09:32
4401 Misschien is er wel een verband tussen de Maya’s, metaalmoeheid en alchemie.
Voor de liefhebbers: www.goroadachi.com/etemenanki/
chrls | 06-08-2006 17:01
4402 er is idd een hoop op's en hoax over deze mayakalender...deze man (bovenstaande link) heeft echter meerdere realistische argumenten.
begin b.v. eens in de tweede film als het te langdradig word of sterker nog ,open eens meteen de derde (je zal toch uiteindelijk alles moeten zien om je een duidelijke mening te vormen)
Wat waren die gasten aan het tellen?Hoe wisten ze dat het heelal 16.4 mijard jaar oud was?
(b.t.w.sorry for off topic)
arie_kanarie | 06-08-2006 17:18
4403 ik houd persoonlijk liever de maya's verre van de gebeurtenissen op 11 september. Voor je het weet is deze site veranderd in 'volkomen niburu'.
Antagonizer | 06-08-2006 17:45
4404 Ontopic graag. Open anders een draadje over Maya's in het forum.
chrls | 08-08-2006 01:02
4428 k had nog een leuk site=je van een andere "leuke" bezoeker gekregen gisteravond...
Misschien echtiets voor weledelgeleerde heer A http://www.goroadachi.com/etemenanki/?
was er zelf een beetje te moe voor.....
Johnito | 09-08-2006 01:11
4439 Een héél bijzonder artikel bij Marijnissen...

http://www.janmarijnissen.nl/weblog/2006/08/08/mobiel-bellen-in-vliegtuigen/
iqnull (Patman) | 12-08-2006 00:56
4456 Prof. Stevens gaat in op de hypothese dat van de Fusion Devices:
.
http://www.911eyewitness.com/truth/index.php?name=News&file=article&sid=63
Patman | 23-09-2006 17:42
6127 http://www.911eyewitness.com/truth/index.php?name=News&file=article&sid=73
.
n an unusual move of censorship Shoutwire today removed an article warning of radioactive hot spots in Fresh Kill, NY. The article by the new NYC TV Internet and Cable network exposed a recent survey that found radioactive hot spots throughout the 5 boroughs of New York City.

The unusual action of taking down a verifiable story by Shoutwire is suspect as the information of the toxic effects is still not known and therefore dangerous. If these hotspots show up on a helicopter scan then the body should feel more.
.
Originele verhaal:
.
http://www.nyctv.com/Survey_Finds_Radioactive_Waste_at_Fresh_Kills_911_Dump.htm
.
The Federal Department of Energy made this survey last year and found over 80 unexpected hot spots throughout the city and provided in a Report from the Government Accountability Office. The biggest problem so far is a huge hot spot in the Great Kills Park, a Federal Park on the South Shore of Staten Island and the spot where the 3 Trade Center Towers debris is thought to be.
Patman | 23-10-2006 10:49
7256 Er zijn nieuwe documenten boven water gekomen. Een militair project voor de ontwikkeling van fusiebommen voor sloopwerkzaamheden.
.
http://www.911eyewitness.com/truth/index.php?name=News&file=article&sid=77
Jaytje | 23-10-2006 20:12
7272 http://www.nysun.com/article/40174
Investigators found small pieces of rusted metal — possibly remnants of industrial equipment — that had presumably been dumped in the park before it was taken over from the city by the National Park Service in 1972
Dat ligt er dus al zo een jaar of 34.
| 23-10-2006 20:42
7274 Het zogenaamde ploegenschaar programma in de VS bestaat al sinds de jaren vijftig (http://www.wipp.energy.gov/science/UG_Lab/gnome/gnome.htm) en heeft betrekking op het creeren van tunnels en ondergrondse kraters. Dus niet, zoals hier verkeerd staat, traditioneel sloopwerk. Dat zou ook niet logisch zijn voor zulke dure apparaten (1 miljoen per device?), terwijl er goedkope alternatieven bestaan. Het gaat overigens duidelijk in het document: "Nuclear explosives have not been designed specifically for underground engineering applications." Kortom, om dit te linken aan de aan de torens, lijkt me niet realistisch.
Jaytje | 23-10-2006 22:03
7276 http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Plowshare
Monkeyman | 23-10-2006 22:10
7277 In het andere artikel over de munitie opslagplaats die ontploft wordt over ems gesproken die de camera onklaar zou maken. Dan kun je hier toch ook niet aankomen met een nuke en dat een stel auto's onbeschadigd uitgebrand zijn? Dan hadden we niet tig beelden van de gebeurtenis en hadden ook tig helicopters uit de lucht moeten vallen. Gewoon Cheney op de pijnbank in een Roemeense CIA martelkamp dan weten we het zo wink
Leon34 | 23-10-2006 22:29
7280 "Gewoon Cheney op de pijnbank in een Roemeense CIA martelkamp dan weten we het zo."

Dan zeggen we achteraf dat het gewoon een jachtongeluk was. Hehehe.
Jaytje | 23-10-2006 22:47
7282 http://www.amny.com/news/local/groundzero/nyc-fdny-mp3,0,6956355.htmlstory?coll=am-multimedia-wtc

Misschien niet helemaal ontopic, maar dit zijn zo een beetje alle gesprekken van de FDNY die morgen... Erg indrukwekkend.

Deze site heeft steeds nieuws over ground zero btw.

http://www.amny.com/news/local/groundzero/

Zo zijn er vorige week donderdag weer botresten gevonden.
Leon34 | 23-10-2006 23:47
7283 Als het waar is van deze 'fusie-detonatie', dan moeten de daders het eerder getest hebben. Ik kan mij niet voorstellen dat je dit in het hart van een stad en voor het oog van de wereld doet (zelfs twee keer), zonder dat je e.e.a. grondig hebt getest. Verder meen ik dat het afval destijds linea recta is afgevoerd naar China. Geef je dan niet een enorme bewijslast in handen van een potentiele vijand die er ooit belang bij kan hebben om deze troefkaart uit te spelen?
Audie | 24-10-2006 02:01
7285 @Monkeyman, interessante kwestie, die EMP. De vraag is: hoe groot is de EMP radius die een micro-nuke opwekt? Misschien was die klein genoeg in dit geval. Ik zou er ook graag meer over willen weten.
Jaytje | 24-10-2006 07:02
7287 ahum....

“HIER zou de 9/11 beweging bovenop moeten springen, niet die plofwolkjes en verdampte passagiers”

maar wel op mini nukes Patman?

.
Het is nu in ieder geval duidelijk dat je geen reet om de slachtoffers geeft Patman. Maar het gaat om de geopolitiek natuurlijk....
democraatus | 24-10-2006 08:40
7288 Waarom zou hij/zij niet om de slachtoffers geven? Over verdraaid redeneren gesproken...
| 24-10-2006 08:52
7289 Iemand heeft een of ander documentje opgediept uit 2001 waarin in de toekomstige tijd een aantal apparaten worden omschreven. Dus die waren er in 2001 nog helemaal niet. Geen relevante info dus.
| 24-10-2006 09:08
7290 “HIER zou de 9/11 beweging bovenop moeten springen, niet die plofwolkjes en verdampte passagiers
Mocht ik dit verkeerd hebben begrepen, dan mijn welgemeende excuses aan Patman, maar het staat er alleen erg rottig als ik eerlijk ben.
Johnito | 24-10-2006 10:39
7292 Ik snap je opmerking over Patman óók niet Jaytje..waar maak je uit op dat iemand niet om de slachtoffers maalt?

Feit is wel dat het technisch bewijzen van de controlled demolition niet makkelijk is, simpelweg omdat het bewijsmateriaal illegaal is verwijderd. Maar als ex-intelofficers en politici de klok luiden kan het geen kwaad om het voortraject en het natraject van 9/11 onder de loep te nemen, alsmede alle mogelijke motieven de bestuderen. Inclusief die van elementen binnen VS-regering en het multinationale bedrijfsleven.

We moeten nooit vergeten dat 9/11 de aanleiding is dat er dagelijks tientallen mensen in Irak en Afghanistan omkomen, en voor het steeds verder doorvoeren van telefoon/internet-taps en repressie. Ook in Nederland.
Johnito | 24-10-2006 10:40
7294 Maar als er nieuwe informatie op het "sloopvlak" naar boven komt, kan het geen kwaad om daar aandacht aan te geven.
| 24-10-2006 10:48
7295 Het lijkt nu net alsof er staat dat de slachtoffers niet belangrijk zijn. Maar ik zeg al dat ik het ook verkeerd kan hebben begrepen.
parliament | 24-10-2006 11:09
7297 Wisten jullie dat sommige lampenkappen, gedateerd uit het Hitler-regime destijds, bestaan uit menselijke blaas? Van die traditionele okergeel geaderde lampenkappenkappen met bruine flosjes aan de onderkant, normaal gesproken van varkensblaas.

Dat is de symbolische uitgesprokenheid van de illuminati. Het licht in de door hen geschepte duisternis.

In de naam van dezelfde symbolieke handelswijze is deze wet ondertekend, http://www.vkmag.com/zapruder/comments/wat_definieert_een_politiestaat/

daarmee gebruik makend van de zogenaamde 'ultraviolette straal' op 17-10-2006. Google it.

Ik kreeg er een mail over en ik vermoed meerdere mensen.
| 24-10-2006 11:34
7298 @parliament
Is die straal dan al geweest??
parliament | 24-10-2006 11:37
7300 Achteraf: wees niet bang voor de Illuminati, ze kunnen niet rekenen wink Die ultraviolette straal is een samenstand van Zon, Maan, Venus en Mars. En die was pas exact op 22-10 2006 rond 5:30u.
| 24-10-2006 11:41
7302 Ik heb anders niks gemerkt eersgister om half 6. En hoe komen al die sites met de 17de en jij met de 22ste, want dat snap ik dan niet helemaal.
Patman | 24-10-2006 11:42
7303 Niburu-gepraat smile
| 24-10-2006 11:47
7304 Heb je ook nog een bron dat die planeten waar jij het over hebt de 22ste in 1 lijn stonden?
| 24-10-2006 12:40
7310 En had jij niet eerder uitgerekend dat het op de 20ste zou gebeuren?
| 24-10-2006 12:43
7311 Oops, mijn fout je had idnerdaad de 22ste gezegd.
parliament | 24-10-2006 16:59
7330 Natuurlijk een hoog Nibiru-gehalte. Ik ontkwam er alleen niet aan: 17-10 2006 was mijn trouwdag, 22-10-2006 was de receptie. In beide gevallen in de prijzen gevallen. En de term 'Ultraviolette Straal' vind ik echt megastupide verzonnen. Boerenverstand zei me overigens dat een conjunctie van de maan en zon gewoonweg nieuwe maan inhoud. En die viel op de 22e, niet op de 17e. Ik vind het alleen opvallend dat Bush op 17-10 zijn handtekening zet.
Jaytje | 24-10-2006 18:23
7338 Nog gefelicteerd met je huwelijk in ieder geval smile
Dat van de stand van de maan had ik wel gevonden inderdaad, maar ik kon dat andere echt niet vinden.
halfgaar | 25-10-2006 12:52
7361 Nu weer on-topic: 5 kiloton? Een derde tot de helft van Hiroshima (13-16 kiloton)? Er ontbreekt iets: een paddestoelwolk....
--
Die pyroclastische wolken zie je ook bij gewone controlled demolition.
--
Erg onwaarschijnlijk, die mini nukes, zoals Steven Jones zelf al aangeeft.
Assi | 06-07-2007 15:47
20347 Mini-nukes IN het WTC hadden inderdaad een héle grote BOEM gegeven met inderdaad zo'n mooi wolkje. Of er explosieven zijn gebruikt laat ik nog steeds in het ongewis (sommige hebben bewijs dat het wel is gebruikt, anderen zeggen weer van niet etc etc), maar mini-H nukes.....zeer zeker niet.
Jouw reactie

*naam:

Email:

Onthoud mijn inloggegevens in een cookie

Email mij bij opvolgend commentaar

*Laat zien dat je geen spambot bent door het onderstaande woord te typen:


opmaken van je reactietekst
lees hier de huisregels
xhtml 1.1 · css/2 · rss 2.0 · WAI · site by Patrick Savalle · hosted by Digitux