148 verlichte geesten, 0 doorgeslagen complotters en 8 trollen aanwezig, 3399 leden

RSS-feed van artikelen Twitter-feed van artikelen Zapruder Inc.

Negen 9/11 Mythes (9): Hanji Hanjour bestuurde vlucht 77 / reageer

Door arie, gepubliceerd op 05-05-2007 03:00, 46 reacties, rubrieken: Terrorisme en Oorlog, 9-11

imageMythe 9: Er is geen twijfel dat vlucht 77, bestuurd door Al Qaeda kaper Hani Hanjour, het Pentagon raakte.

Er zijn veel redenen om te twijfelen aan deze claim. Ten eerste hebben we redenen om te betwijfelen dat het vliegtuig dat het Pentagon raakte bestuurd werd door Hani Hanjour. Zo zou het toestel een neerwaartse spiraal van 270 graden hebben gemaakt voordat het Pentagon geraakt werd. Hani Hanjour stond echter bekend als een verschrikkelijke piloot die nog niet eens een klein sportvliegtuigje veilig kon besturen. Russ Wittenburg die al 35 jaar grote lijnvliegtuigen bestuurt zegt dat het “totaal onmogelijk” zou zijn geweest voor een amateur die niet eens een Cessna kon besturen, om een lijnvliegtuig op een dergelijke professionele manier te besturen.

Het resultaat van deze moeilijke manoeuvre was dat de westvleugel van het Pentagon werd geraakt. Maar terroristen die slim genoeg zijn om het Amerikaanse defensieapparaat om de tuin te leiden zouden weten dat het de slechtste plek zou zijn om te raken. De westvleugel was extra versterkt dus was de schade minder erg dan bij een inslag op een willekeurige andere plek. Deze vleugel was onder renovatie dus waren er relatief weinig mensen aanwezig. Een inslag op een willekeurige andere plek had duizenden mensen gedood, in plaats van 125. De minister van defensie en alle andere hoge bestuurders die de terroristen waarschijnlijk zouden willen doden, waren in de oostvleugel. Waarom zou Al Qaeda een heel moeilijke manoeuvre uithalen om de westvleugel te raken terwijl ze heel eenvoudig in het dak van de oostvleugel konden vliegen?

Een tweede groot probleem met het officiële verhaal is dat er redenen zijn om te geloven dat het Pentagon alleen geraakt werd omdat functionarissen van het Pentagon wilden dat het geraakt werd. Zo zou vlucht 77, nadat het een U bocht had gemaakt in het midden-westen, in 40 minuten ontgedetecteerd zijn teruggevlogen naar Washington. Het leger dat op dat moment wist dat vliegtuigen gebruikt werden als wapens beschikt over het beste radarsysteem ter wereld, waarvan ze zelf zeggen “dat het niets mist in het Amerikaanse luchtruim.” Het idee dat een groot lijnvliegtuig er tussendoor geglipt zou zijn, in het bijzonder tijdens een situatie van verhoogde alertheid, is absurd.

Het Pentagon is tevens het best beveiligde gebouw ter wereld. Het ligt niet allen in het P-56-A verboden luchtruim dat zich 22 km uitstrekt in alle richtingen vanaf het Washington Monument maar ook in het P-56-B ultraverboden luchtruim boven het Witte Huis, het Capitool en het Pentagon. Het Pentagon ligt vijf kilometer van Luchtmachtbasis Andrews waar altijd drie squadrons straaljagers klaarstaan om op te stijgen. Het Pentagon zou ook beschermd worden door batterijen met afweergeschut waardoor iedere vliegtuig zonder militaire transponder dat in het luchtruim boven het Pentagon komt neergeschoten wordt. Zelfs als het vliegtuig dat het Pentagon raakte vlucht 77 was, had dit alleen kunnen gebeuren als Pentagon functionarissen het automatische afweergeschut uit hadden gezet en een stand down bevel hadden gegeven aan de straaljagers van Andrews.

Een derde, groot probleem met het officiële verhaal is dat er aanzienlijk bewijs is dat het niet om vlucht 77 ging, omdat het geen Boeing 757 was. Zo produceerde de inslag in het Pentagon, in tegenstelling tot de inslagen in de Twin Towers, geen detecteerbaar seismisch signaal.

Ook komen volgens verschillende ooggetuigen en experts die de foto’s hebben bestudeerd, de schade en het puin niet overeen met een groot verkeersvliegtuig. Dit onderwerp is echter te complex om hier te bespreken, net als wat we kunnen opmaken uit de tegenstrijdige verklaringen van ooggetuigen

Die onderwerpen zal ik een andere keer bespreken. Ik wil nu afsluiten door erop te wijzen dat de verdenking dat het Pentagon niet werd geraakt door een 757 ondersteund wordt door het feit dat bewijsmateriaal werd vernietigd. Kort na de inslag verschenen overheidsagenten die de resten oppakten en afvoerden. Het hele gazon werd toen bedekt met een laag grind en zand, waarmee het forensische bewijs letterlijk toegedekt werd.

Ook werden de video-opnamen van camera’s van het Citgo benzinestation en het Sheraton Hotel waarop de inslag te zien zou zijn, onmiddellijk in beslag genomen door de FBI. Het Ministerie van Justitie heeft tot op de dag van vandaag geweigerd ze vrij te geven. Als deze video’s bewijzen dat het Pentagon inderdaad geraakt werd door een 757 dan zouden de meeste mensen aannemen dat de regering ze vrij zou geven. (noot van de vertaler; de video van het Citgo tankstation is inmiddels vrijgegeven, er is echter niet uit op te maken wat het Pentagon raakte.)

eKudos NUjij MSN Reporter Facebook Tell-a-friend
komodo | 05-05-2007 04:58
16109 Dat was een goede duidelijke 911-serie.
Leest lekker weg, Arie. smile

'n Prima referentie voor bij die lange 911-discussies met
de "patienten".
democraatus | 05-05-2007 08:42
16110 Zijn de tapes van Sheraton en Citgo niet inmiddels vrijgegeven, althans, wat men voorspiegelt als de officiële tapes?

Een link naar de Pentacon film mag niet ontbreken.
monkeyman | 05-05-2007 10:34
16111 Of het nu echt zo onmogelijk is om dat vliegtuig in het Pentagon te crashen is een twijfelaar. Het is alleen wel erg vreemd dat zo'n amateur en bloedruikende terrorist eerst heel mooi een cirkel gaat draaien om daarna heel netjes in de zijgevel te landen. Na een uur klooien in de cockpit zie je eindelijk het Pentagon, logisch gezien druk je het stuur direct naar beneden.
arie | 05-05-2007 11:26
16112 Je baseert je waarschijnlijk op het 'onderzoek' van de TU Delft/Zembla. Helaas missen zij de kern van het argument, namelijk dat de aanvliegroute haast onmogelijk is. Rakellings boven de grond, de lantaarnpalen uit de grond slaand... Zembla laat iemand zien die het vliegtuig in een 'gewone' duikvlucht in de bovenste verdieping boort. Dat is niet hetzelfde...

Nog een misser is dat het volgens de TU studenten het 20 seconden duurt voordat het 'ground effect' op gaat treden, terwijl dit toch echt direct gebeurt.
democraatus | 05-05-2007 12:00
16114 Een ander mysterie (zie PentaCon film) is hoe diverse getuigen een vliegtuig beschrijven dat de ene kant van het benzinestation zou zijn gepasseerd, terwijl de lantaarnpalen (ook al zo'n verhaal) zijn geraakt in een aanvliegroute die aan de andere zijde van het tankstation ligt.

Bovendien, waar is die Boeing dan gebleven (en het bijbehorende gat)?
monkeyman | 05-05-2007 13:10
16115 Inderdaad baseer ik het ook op de Zembla uitzending. Je krijgt zoveel beweringen om je oren, het vliegtuig zou ook door de g-krachten uit elkaar vallen. Het laat in ieder geval zien dat het niet zo super onmogelijk is als ze soms willen beweren. Zembla claimt ook alleen maar dat het best mogelijk is, verder niks. Dat het bizar laag over de grond scheert etc. blijft inderdaad verdacht. Alleen zijn het een hoop beweringen die ik onmogelijk kan controleren, had ik maar een teletijd machine smile Dat het hele zaakje stinkt is wel duidelijk maar de details zijn nog vrij onduidelijk. Ook wil ik nog de optie openlaten dat het met een hoop beginnersgeluk voor elkaar is gekregen. Als je er even vanuit gaat dat het echt een Boeing was (wat ik dus vrijwel zeker acht) dan zou een mens het klusje net zo goed kunnen klaren als een computerchip.
Het is immers ontworpen om door een mens te laten vliegen voor persoonsvervoer, een chip maakt er echt geen supersonische precisie straaljager van. Ik heb weleens vaker een sterk staaltje beginnersgeluk gezien.
Stel je eens voor dat het vliegtuig op de snelweg van geknald en doorgeschoven. Dan zou je weer mensen hebben die beweren dat dit toch verdacht is. De terroristen nemen het vliegtuig over en dan toevallig raken ze net niet het Pentagon waar Rumsfeld in zit. Het is en blijft een feit dat niemand goed kan vertellen/uitleggen wat er nu precies is gebeurd, dat is toch ernstig te noemen gezien de gevolgen.
Justus | 05-05-2007 14:09
16116 die schoonmaker in de Twin Towers heeft het over explosies in de TT 9 seconden voordat het vliegtuig erin knalt, dat zou kunnen hebben gezorgd voor de seismische weergave.

Het hele verhaal stinkt aan alle kanten, de overheid wants it two ways, eerst vaporised het hele vliegtuig met inhoud en al, en daarna laat het de perfecte exit hole achter. bij die exit hole is geknoeid met de weergave van schade aan de kolommen in het FEMA; the building performance report. Het stuk van de exit hole werd trouwens niet eens doorzocht door het vrijwilligersteam dat slechts op bepaalde stukken de schade mocht rapporteren, maar dit team moest het doen met foto's geleverd door de FBI. Nu zijn die foto's nader bekeken en blijkt dat een kollom tegenover de exit hole veel erger beschadigd was dan werd aangegeven in het rapport , wat er sterk op duidt dat daar wat anders aan de gang was. (explosief; wall breaching kit wordt genoemd)
Justus | 05-05-2007 14:11
16117 die military transponder chips OID maken geen sense, er ligt namelijk een vliegveld vlak! naast het Pentagon. binnen de 22km radius waarover wordt gesproken. (washington dulles vliegveld)
Johnito | 05-05-2007 15:07
16118 Tja het mooie is dat debunkers graag geloven dat het vliegtuig verdampt is, om vervolgens "aan te tonen" dat er wel degelijk veel wrakstukken van een vliegtuig was...

Ik hou het vooralsnog op een kruisraket/onbemand vliegtuigje met planted evidence van het vliegtuigkerkhof.

Waarom? Om dat er ongetwijfeld nog wel eens een video zal worden vrijgegeven waarop duidelijk een vliegtuigachtig ding te zien zal zijn, om voor ééns en voor altijd truthers de nek om te draaien. Tijd zat gehad om beelden te manipuleren...
VOER | 05-05-2007 15:15
16119 [cite]een vliegtuigachtig ding...[/cite]

Zoiets als deze misschien? tongue wink

911ut_globalhawk.jpg
Johnito | 05-05-2007 15:18
16120 yepz smile Met een beetje psychologie is het makkelijk als boeing te verkopen door de eerste de beste winkelmedewerker.
monkeyman | 05-05-2007 15:30
16121 Met als grootste probleem dat iemand een camera heeft draaien en alles op video vastlegt wink Dan neem je wel een hele domme risico, hoe vaak duiken er nu filmpjes op van belangrijke gebeurtenissen die per ongeluk zijn opgenomen...... Het Pentagon ligt niet in het midden van nergens en is ook een toeristen attractie. Staan deze bekende rakkers daar ineens in een batterij opstelling, you make picture... yes?


[img]
tourists_at_Mann_BImg.jpg
[/img]
never give up | 05-05-2007 15:38
16122 En wéér geen vliegtuig te zien !
Johnito | 05-05-2007 15:50
16123 lol
Johnito | 05-05-2007 15:52
16124 En geen toerist te vinden in washington die een filmpje van de boeing ff op youtube heeft geknald, uiteraard...
Patrick Savalle (Patman) | 05-05-2007 17:53
16125 Hahaha, prutsers smile Zo moeilijk is het toch niet?

1. men neme een URL van een plaatje
2. men plaatse er [img] vóór
3. men plaatse er [/img] achter

et voila:

globalhawk.jpg

Speciaal voor de luie mensen hebben we er ook een 'knopje' voor gemaakt, in het rood boven het invoervak...
balkenbende | 05-05-2007 17:58
16126 WebPeoplecounter11.gif
[big]@monkeyman: Je maakt ons hier in Den Daag woest!!! LOL[/big]
webpeople-bull.gif
monkeyman | 05-05-2007 20:11
16129 Gewoon wanbeheer, ik wil een edit knop smile
Anoniempje | 05-05-2007 20:48
16130 Het Pentagon is tevens het best beveiligde gebouw ter wereld. Het ligt niet allen in het P-56-A verboden luchtruim dat zich 22 km uitstrekt in alle richtingen vanaf het Washington Monument maar ook in het P-56-B ultraverboden luchtruim boven het Witte Huis, het Capitool en het Pentagon.

Zo, dat heb je leuk verzonnen Arie. Ik vraag me af of je wel weet dat er een commerciele luchthaven op een paar kilometer van het Pentagon bestaat? En wel het Reagan National Airport.

Of wou je beweren dat er geen landingsbaan in een directe lijn met het Pentagon ligt? Lijkt me lastig met landen en opstijgen als ze niet boven het Pentagon mogen vliegen. Maar leuke poging to desinformatie Arie.

Volgens mij ben je ook een beetje in de war wat betreft de afstand tot Andrews AFB, want dat ligt echt wel iets verder als 5 kilometer van het Pentagon namelijk.

Veel plezier weer verder hier smile
Justus | 05-05-2007 21:12
16131 het is wel degelijk Restricted airspace - volgens de FAA.

-DCA is located due south of the National Mall, and The Mall happens to be restricted airspace up to 18,000 feet. So, to avoid the real possibility of being shot down by military SAMs, pilots aren’t allowed to fly straight in on a southbound approach to Runway 19: instead, they have to manually fly the plane down the Potomac and line it up with the runway at the last minute
(VAN http://www.911exposed.org/P56.htm#_ednref6) en http://www.everything2.com/index.pl?node_id=497139&lastnode_id=0

ik kan reagan airfield als primaire bron van dat stukje nog niet vinden, maar ik vrees met goede hoop dat ik mijn mening over airdefence bij het Pentagon ga bijstellen:}
Robbertjan | 08-05-2007 10:46
16275 @monkeyman: 16111
Of het nu echt zo onmogelijk is om dat vliegtuig in het Pentagon te crashen is een twijfelaar. Het is alleen wel erg vreemd dat zo’n amateur en bloedruikende terrorist eerst heel mooi een cirkel gaat draaien om daarna heel netjes in de zijgevel te landen. Na een uur klooien in de cockpit zie je eindelijk het Pentagon, logisch gezien druk je het stuur direct naar beneden.


gewoon een brainfart hoor, maar kan het niet zo zijn dat hij het pentagon miste als een madderfakker aan het stuur trok om zo toch weer terug bij het pentagon te komen, met al het geluk van de wereld niet het hele vliegtuig uit elkaar flikkerde door de G krachten maar hierdoor wel lantaarnpalen uit de grond sloegen.

Het lijkt mre stug maar wat beginnersgeluk betreft heb ik raardere dingen meegemaakt.
Belowski | 08-05-2007 21:33
16345 Precies, het is RESTRICTED airspace, en dat is dus niet VERBODEN airspace.
http://dictionary.reference.com/browse/restricted

Dat zou ook niet kunnen, want het Ronald Reagan International Airport ligt op minder dan een mijl afstand van het Pentagon. En de aanvliegroute van landingsbaan 15 loopt precies over het Pentagon. Tis daar dus nogal druk met laagvliegende verkeersvliegtuigen.

Dat vliegveld ligt ook voor het grootste gedeelte binnen die 3 mijlszone vanaf Washington Monument. Zou een beetje vreemd zijn als daar geen vliegtuigen mogen komen, he?

Met Google-earth kom je een heel eind..
Patrick Savalle (Patman) | 08-05-2007 21:59
16350 Als het restricted is, is het waarschijnlijk ook extra bewaakt. Zeker als er een vliegveld in de buurt is, hebben tig radaroperators dat ding zo in de gaten. Maar ik vind dit weer typisch dom geneuzel. Het is gewoon een feit dat je niet zo maar over het Pentagon bochtjes kan gaan vliegen met verkeersvliegtuig.
Belowski | 09-05-2007 17:19
16440 Nou, het feit is dus juist DAT er een heleboel vliegtuigen bochtjes vliegen over het Pentagon; verkeersvliegtuigen en militaire vliegtuigen.
De vraag is hoe effectief die bewaking nog is als een vliegtuig z\'n transponder uitzet.
Los daarvan is Flight 77 alleen de laatste paar seconden voor de crash binnen die extra-restricted 3 mijlszone geweest.
komodo | 09-05-2007 17:51
16446 Als dat vliegtuig geen werkende transponder heeft, hangen er binnen enkele minuten twee straaljagers aan z'n staart.

Tenminste, als er geen "stand down" order van kracht is.
Ongeacht waar hij vliegt boven Am. grondgebied en ongeacht het aantal andere vliegtuigen dat daar capriolen uithaalt.
Belowski | 09-05-2007 18:18
16449 in de perfecte wereld gaat altijd alles precies zoals het hoort..
..helaas is planeet aarde niet zo\'n wereld.
democraatus | 10-05-2007 07:01
16485 Er staarden -tig mensen naar hun miljarden kostende luchtdefensie terwijl 4 vliegtuigen rond konden hobbelen. De russen hadden een easy walk gehad die dag wink
Belowski | 10-05-2007 16:19
16509 Je bedoelt, als de Russen 4 binnenlandse vluchten hadden gekaapt? Ja, dat zou waarschijnlijk niet veel verschil maken.

Maar ja, de Russen zijn sinds 1991 al geen dreiging meer voor de VS. Een beetje rare vergelijking.
komodo | 10-05-2007 16:22
16510 Feit blijft dat de luchtverdediging *niet* (tijdig) heeft gereageerd.

En daar gaat het maar om.
Of niet, Belowski ?
never give up | 10-05-2007 18:15
16512 Where is the plane ? Videobeelden mee de lucht in gegaan ? Weer extra leden voor de waarheidsbeweging . Trouwens , Belowski geen zin om je bij deze rebelse rakkers aan te sluiten ?
Belowski | 10-05-2007 20:19
16523 En daar gaat het maar om.
Of niet, Belowski ?


Inderdaad. Dat is in ieder geval een keihard gegeven.
democraatus | 10-05-2007 22:04
16537 Als ze aantoonbaar liegen al zolang als ze bestaan, waarom zouden ze dan niet liegen over deze kwestie? Aan goedgelovigheid gaan we ten onder (evenals ongeinteresseerdheid).
Belowski | 11-05-2007 01:05
16547 Als ze aantoonbaar liegen al zolang als ze bestaan, waarom zouden ze dan niet liegen over deze kwestie?
drogreden
Johnito | 11-05-2007 03:18
16548 Niks drogreden. Er worden genoeg mensen voor mindere verdenkingen opgepakt, en vastgehouden, zonder enig bewijs.
Belowski | 11-05-2007 10:49
16564 Absoluut een drogreden, dit heet een non-sequitur en is een formele drogreden dwz.: de conclusie wordt getrokken op basis van een verkeerde premisse. Daarnaast heb je informele drogredenen waarbij je premisses kloppen, maar de manier waarop je een conclusie trekt verkeerd is.

Ja, \"ze\" (regeringen, politici, geheime diensten, etc.) liegen. Dat is aangetoond. Maar niet dat ze in 100% van de gevallen liegen. Daar zit de fout.
Deduceren dat ze DUS nu ook wel zullen liegen is een conclusie trekken op basis van een valse premisse en daarmee een (non-sequitur) drogreden. Simpel als dat.
Johnito | 11-05-2007 20:43
16651 Of ze niet in 100% van de gevallen liegen staat nog maar te bezien. Impeach Cheney, daarna Bush, arresteer ze, ondervraag ze, onderzoek ze. Om te beginnen vanwege aangetoond bedrog rond Irak, in tweede instantie vanwege de "onduidelijkheden" rond 9/11.

Er zitten, ook in Nederland, mensen voor veel minder vast. Bovendien telt mee dat de zgn war on terror talloze levens heeft gekost, velen onschuldig.

In mijn ogen is het geen optie om mensen als Cheney en Bush (en anderen) vrij te laten rondlopen tot hun onschuld is bewezen.
Braad Spitt | 15-05-2007 14:30
16977 En zo gaat dat dus weer. Het is een on-topic discussie. Het gaat over de essentie, namelijk de argumenten en bewijzen waarop conclusies gebaseerd zijn, en dat mag niet.
Nogmaals, ik kan er niks aan doen dat steeds dezelfde discussies ontstaan omdat keer op keer weer diezelfde argumenten op tafel worden gelegd en nooit een filtering gemaakt wordt als iets wordt weerlegd.

Het forum is voor leden. Ik ben geen lid. Ik kan daar dus ook niet discussieren.
Patrick Savalle (Patman) | 15-05-2007 14:42
16978 Ik zal je ban opheffen. Maar ik verwacht dan wel van je dat je wat constructiever gaat discussieren. Sterker nog... (vul zelf maar in)
Patrick Savalle (Patman) | 15-05-2007 14:48
16979 Je kan er op, zoniet, mail me even je IP-adres.
Braad Spitt | 15-05-2007 14:58
16980 Zou je dan heel alsjeblieft willen definieren wat je bedoelt met *constructief*?
De feitelijkheid van argumenten nagaan is constructief. Dat is wat ik doe. Ik kan het niet helpen als steeds dezelfde drogredenen keer op keer weer terugkomen.

Het enige manier waarop het vlgens mij constructiever kan is als er een duidelijke (genummerde!) lijst met argumenten gemaakt wordt, die dan 1 voor 1 worden doorgenomen. Wat besproken is is besproken, en dan niet steeds weer op dezelfde dingen terugkomen.
Als een argument niet klopt dan gaat er een streep doorheen.

Ook is het handig om vooraf duidelijk te maken welke stelling je nu wilt beargumenteren. Dus niet eerst beginnen over poelen gesmolten metaal en als dat nergens op uitloopt overstappen naar allerlei andere dingen die je verdacht vindt.

Dit is mijn voorstel:
-We beginnen met dat laatste argument: *er waren poelen gesmolten staal onder de WTC-gebouwen* (of een andere naar keuze, maar eentje tegelijkertijd)
-ALLE argumenten die je maar kan bedenken worden op een rij gezet. Dat wordt netjes genummerd.
-Dan gaan we een voor een die dingen af. Gewoon controleren op feitelijkheid en wat er precies bewezen wordt.
-De argumenten die niet geldig zijn gaan van de lijst, dan kijken we wat er over is. En wat nu precies de discussiepunten zijn.

Dan heb je een constructief proces.

Als zo\'n discussie mogelijk is dan ben ik bereid om me in te schrijven als lid en dat in het forum verder te bediscussieren.
Patrick Savalle (Patman) | 15-05-2007 15:06
16981 [cite]"Als zo\’n discussie mogelijk is dan ben ik bereid om me in te schrijven als lid en dat in het forum verder te bediscussieren."[/cite]

Dat heb je zelf in de hand en van tevoren durf ik er daarom niets van te zeggen. Ik zou zeggen probeer het eens uit. In principe is iedereen hier heel erg genegen alle argumenten een goed te wieden, alleen niet op basis van jouw logica wink

Maar laat je eens van een andere kant zien en probeer deze discussie vlot te trekken én op een zinvolle wijze te laten convergeren naar iets waar we allemaal wat aan hebben...
Braad Spitt | 15-05-2007 15:26
16984 Ik kan dat niet in m\'n eentje afdwingen. Er zal druk vanuit een moderator voor nodig zijn om ervoor te zorgen dat beide partijen zich aan de regels houden. Zonder dat heeft het zo weinig kans van slagen dat ik er niet aan begin.
In dat geval heb ik weinig interesse om in het forum te discussieren. Zoals al talloze keren gezegd: ik heb niet de illusie dat ik een vast zapruderlid kan overtuigen. Waar het mij om gaat is dat er een weerwoord te vinden is. De voorpagina wordt veel meer gelezen dan het forum wat een interne aangelegenheid is. Het is voor mij niet zo interessant om op het forum tot vervelens toe steeds dezelfde dingen te moeten herhalen.

Als ik van jou een garantie krijg dat er een poging gedaan wordt om zo\'n constructieve discussie te voeren, en dat er ingegrepen wordt als een van de partijen de regels breekt, dan zie ik dat graag tegemoet. Uiteindelijk is het me daar allemaal om begonnen: het filterende vermogen van de waarheidsbeweging, de geldige argumenten zuiveren van de onzin. Ik ben heel erg benieuwd hoe zoiets verloopt als je dat op een gestructureerde manier aanpakt.

Als je wil dat ik mijn voorstel iets gedetailleerder beschrijf dan hoor ik het.
Braad Spitt | 15-05-2007 21:48
17003 Nou goed, ik krijg de indruk dat dit idee voor een constructievere manier van een discussie niet echt op bijval kan rekenen. Is ook niet erg. Eigenlijk zou het veel beter zijn als zoiets geregeld werd zonder iemand als ik erbij: een structurele punt voor punt benadering, en onverbiddelijk weggooien wat niet blijft staan.

Natuurlijk is het niet zo moeilijk te voorspellen dat bij een volgende post over 9/11 dan weer exact dezelfde discussie zal ontstaan.

Als er iemand van de redactie is die toch iets ziet in een iets meer gestructureerde aanpak, volgens duidelijke regels, dan ben ik heel erg serieus bereid om daar energie in te steken; in de opzet en in de uitvoer.

Ik ben (voorlopig) bereikbaar op dit tijdelijk emailadres:
911zapruder.7.braadspitt@spamgourmet.com
(als ie volgespammed wordt doet ie het niet meer)
Braad Spitt | 15-05-2007 21:50
17004 oh, het adres is weg

911zapruder.7.braadspitt *at* spamgourmet.com

dus
never give up | 16-05-2007 16:27
17031 Eén of andere camera van het Pentagon heeft het het beeldmateriaal vastgelegd van een aankomend ( vliegend ) voorwerp of toestel . FBI graag deze beelden
| 05-09-2008 17:25
43004 owh owh owh er WAS GEEN VLIEGTUIG IN DE PENTAGON GEVLOGEN! DOMME SCHAPEN
kijk nou is goed naar dat gat en probeer er met je slapende geprogramerde hooofd een vliegtuig in de proppen was HET EEN VLEIGTUIG ZONDER VLEUGELS??????????????????????????????????????????????

domme mensen dag 1 zag ik al dat er niks van klopte! domdomdom zoveel domme mensen hoe the fuck kan dat nou damnnnnn
Jouw reactie

*naam:

Email:

Onthoud mijn inloggegevens in een cookie

Email mij bij opvolgend commentaar

*Laat zien dat je geen spambot bent door het onderstaande woord te typen:


opmaken van je reactietekst
lees hier de huisregels
xhtml 1.1 · css/2 · rss 2.0 · WAI · site by Patrick Savalle · hosted by Digitux